App Store Google Play

Стратегію розвитку Дніпропетровська напишуть “презервативи”

14.01.2010 10:08
Наприкінці минулого року місцеві науковці оголосили про намір скласти для рідного міста план  розвитку на найближчі 15 років.

До роботи над проектом запропонували долучитись молоді, яка, власне, і буде в майбутньому виконувати заплановані Стратегією заходи.

Вже за місяць ініціативу у науковців перехопили молоді політики. На скликаній в ІА "Время" прес-конференції представники "Фронта змін", СДПУ, "Нашої України", "Союза левых сил" та "Народной Партии" закликали дніпропетровську молодь активно долучитися до формування Стратегії розвитку міста.

А "головним по молоді" розробники стратегії призначили молодого за віком, проте політично-досвідченого місцевого полігромадського діяча Кирила Клімкіна та одну з декількох очолюваних ним громадських організацій "Майбутнє Дніпропетровщини".

Нагадаємо, що саме це об'єднання було ініціатором проведення в Дніпропетровську низки креативних політичних та псевдополітичних акцій, зокрема "Маршу презервативів", під час якого переодягнені в презервативи активісти руху лякали городян загрозою проникнення в їхню свідомість "чорного піару".

27-річний очільник організації Кирило Клімкін закликав молоде покоління долучитись до ініціативи міської влади та "Майбутнього Дніпропетровщини" і оголосив про початок конкурсу для молоді "Місто мого майбутнього". Переможці конкурсу, за словами Клімкіна, отримають призи та подарунки. З правилами його проведення громадський діяч запропонував ознайомитись на офіційному сайті організації  maybutne.org, який, між тим, працює в "позаштатному режимі" і наразі не містить жодних згадок про конкурс.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...