App Store Google Play

Стратегію розвитку Дніпропетровська напишуть “презервативи”

14.01.2010 10:08
Наприкінці минулого року місцеві науковці оголосили про намір скласти для рідного міста план  розвитку на найближчі 15 років.

До роботи над проектом запропонували долучитись молоді, яка, власне, і буде в майбутньому виконувати заплановані Стратегією заходи.

Вже за місяць ініціативу у науковців перехопили молоді політики. На скликаній в ІА "Время" прес-конференції представники "Фронта змін", СДПУ, "Нашої України", "Союза левых сил" та "Народной Партии" закликали дніпропетровську молодь активно долучитися до формування Стратегії розвитку міста.

А "головним по молоді" розробники стратегії призначили молодого за віком, проте політично-досвідченого місцевого полігромадського діяча Кирила Клімкіна та одну з декількох очолюваних ним громадських організацій "Майбутнє Дніпропетровщини".

Нагадаємо, що саме це об'єднання було ініціатором проведення в Дніпропетровську низки креативних політичних та псевдополітичних акцій, зокрема "Маршу презервативів", під час якого переодягнені в презервативи активісти руху лякали городян загрозою проникнення в їхню свідомість "чорного піару".

27-річний очільник організації Кирило Клімкін закликав молоде покоління долучитись до ініціативи міської влади та "Майбутнього Дніпропетровщини" і оголосив про початок конкурсу для молоді "Місто мого майбутнього". Переможці конкурсу, за словами Клімкіна, отримають призи та подарунки. З правилами його проведення громадський діяч запропонував ознайомитись на офіційному сайті організації  maybutne.org, який, між тим, працює в "позаштатному режимі" і наразі не містить жодних згадок про конкурс.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Аэропорт «Днепр», который международный, мы видели. У меня есть знакомый со странной привычкой. Он ездит туда пить кофе. На мои расспросы он отвечает: «Это – заповедник девянос...
Максим Мірошниченко

Як Січеславська покроїла голови

За час кампанії Громадська підтримка СічеславськаТАК особисто мені дуже сподобалося кроїти голови. І собі і іншим людям:1) Почалося із моєї голови, бо, чесно кажучи, я був шокований тим, що...
24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...