App Store Google Play

П'ять дільниць Дніпропетровщини не готові проводити вибори

13.01.2010 09:25

Служба безпеки України виявила недоліки у підготовці до виборів Президента на п'яти дільницях у Дніпропетровській області. Зокрема, неготовою до проведення голосування виявилась дільниця №46 у 28 окрузі -громадський пункт охорони правопорядку в Краснопіллі Красногвардійського району Дніпропетровська.

Крім того, як повідомляє прес-служба СБУ, на  виборчих дільницях №113 (с. Жовтневе) та № 114 (с.Мар'ївське) ТВО №37 виявлено обрив телефонного зв'язку, а на дільницях в смт. Гвардійське та Черкаське Новомосковського району досі не вирішено питання про укладення договору оренди приміщень між ОВК та балансоутримувачем гарнізонних будинків офіцерів, де відбуватиметься голосування.

Усі виявлені недоліки відповідні окружні комісії мають усунути в найкоротший термін, аби забезпечити можливість проведення голосування 17 січня.

В інших регіонах порушень теж вистачає. Так, до складу окружних виборчих комісій ТВО №171 в  Харкові були включені особи, що притягалися до кримінальної відповідальності за скоєння злочину. Крм того, у Харківській області зафіксовано факт крадіжки речей та посвідчення члена окружної комісії ТВО № 174.

В окружній комісії №105 Луганська відсутній системний адміністратор, що може призвести до зриву підготовки окружної виборчої комісії до виборів, зафіксовано також спробу підкупу членів дільничних виборчих комісій з боку представників одного з кандидатів в Президенти для проведення ними цілеспрямованої роботи у напрямку визнання недійсними результатів голосування на окремих ДВК, які не будуть відповідати бажаним результатам. А у Свердловську член комісій від  одного з кандидатів в Президенти України мають намір залишити роботу на ДВК у зв'язку з невиплатою обіцяної обласним штабом зарплати.

На Донеччині голова однієї з ДВК встиг загубити печатку, крім того зафіксовано випадки викрадення вивіски зі стіни однієї з дільничних комісій, нападу на міський штаб ПР та навмисного пошкодження електроживлення в одній з окружних комісій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...