App Store Google Play

Яценюк: Грошей нема – які там мітинги!

12.01.2010 08:34

Кандидат на пост Президента України Арсеній Яценюк заявив, що готовий до фальсифікацій на виборах з боку Януковича і Тимошенко і судитиметься по кожній виборчій дільниці, де буде виявлено порушення.

Про це він заявив у Дніпропетровську під час прямої телефонної лінії газети "Комсомольская правда в Украине".

Він наголосив на тому, що наразі має повністю укомплектований штат членів дільничних комісій, які готові захищати результати. Кандидат у Президенти розповів, що дуже ретельно поставився до формування виборчкомів, оскільки чудово розумів, що "можна мати рейтинг хоч 20%, тільки цей рейтинг мої «друзі» з БЮТ і Партії регіонів обскубають, як курку".

На сьогодні, за його словами, "повний комплект" членів ДВК лише в таких кандидатів, як Тимошенко, Янукович і Яценюк. Решта ж - або гарячково здійснюють заміни, або й взагалі не бралися за формування комісій.

Водночас, Яценюк заявив, що у разі, якщо результати виборів його не влаштують, організовувати "Майдан" він не планує .

- У нас вся політика сьогодні стала проплаченою. Хочете Майдан? Будь ласка, по 100 гривень на людину - і буде Майдан. Хочете мітинг? Будь ласка, по 50 гривень - і буде мітинг, - пояснив він.

Яценюк підкреслив, що проводив мітинги по всій країні, на які збиралися по кілька тисяч громадян, втім жодній людині грошей не платили.

Арсеній Петрович переконаний, що усі ці люди приходили аби послухати його, а не заробити грошей.

Наприкінці прямої лінії Арсеній Яценюк отримав в подарунок ляльку і мапу. Аби завжди пам'ятати в скількох містах країни він побував під час президентських перегонів, мапу для Яценюка намалювали на футболці.

Подарунок від дніпропетровських майстринь Аліни та Карини Гаєвих - 40-сантиметрова лялька ручної роботи в плащі кольору хакі - портрет політика -так потішила Арсенія, що він навіть розцілував дівчат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Аэропорт «Днепр», который международный, мы видели. У меня есть знакомый со странной привычкой. Он ездит туда пить кофе. На мои расспросы он отвечает: «Это – заповедник девянос...
Максим Мірошниченко

Як Січеславська покроїла голови

За час кампанії Громадська підтримка СічеславськаТАК особисто мені дуже сподобалося кроїти голови. І собі і іншим людям:1) Почалося із моєї голови, бо, чесно кажучи, я був шокований тим, що...
24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...