App Store Google Play

Церковні хори з`їдуться до Дніпропетровська на фестиваль

12.01.2010 17:56
З 26 по 29 січня у Дніпропетровську проходитиме XVII Всеукраїнський фестиваль духовних пісноспівів «Від Різдва до Різдва». Традиційно прийматиме фестиваль академічний театр імені Максима Горького. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв міської ради.

Як зазначили в управлінні, серед учасників фестивалю церковні та світські хорові православні колективи, вокальні ансамблі. Загалом у цьогорічному різдвяному заході візьмуть участь 66 колективів - це понад півтори тисячі виконавців з України, Росії та Білорусі. Це представники різних професій та різного віку, половина учасників заходу - діти.

Ведучими фестивалю будуть настоятель Спасо-Преображенського кафедрального собору Ярослав Денека та матушка Ангеліна Нечипорук. А оцінювати професіоналізм учасників буде журі під головуванням митрополита Дніпропетровського та Павлоградського Іринея.

Родзинкою при відкритті фестивалю стане показ колекції одягу "Відродження" народного театру моди "Дебют". Уся колекція буде пронизана Різдвяною тематикою.

Упродовж фестивалю працюватиме православна виставка-ярмарок, де усі бажаючі зможуть придбати церковну літературу, свічки, ікони тощо. Окрім того гості фестивалю насолоджуватимуться художніми роботами учнів дитячих та воскресних шкіл.

До всього перерахованого, вперше в рамках фестивалю "Від Різдва до Різдва" проходитиме форум "Православна Катеринославщина", під час якого молодь дискутуватиме на тему релігії та культури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...