App Store Google Play

Церковні хори з`їдуться до Дніпропетровська на фестиваль

12.01.2010 17:56
З 26 по 29 січня у Дніпропетровську проходитиме XVII Всеукраїнський фестиваль духовних пісноспівів «Від Різдва до Різдва». Традиційно прийматиме фестиваль академічний театр імені Максима Горького. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв міської ради.

Як зазначили в управлінні, серед учасників фестивалю церковні та світські хорові православні колективи, вокальні ансамблі. Загалом у цьогорічному різдвяному заході візьмуть участь 66 колективів - це понад півтори тисячі виконавців з України, Росії та Білорусі. Це представники різних професій та різного віку, половина учасників заходу - діти.

Ведучими фестивалю будуть настоятель Спасо-Преображенського кафедрального собору Ярослав Денека та матушка Ангеліна Нечипорук. А оцінювати професіоналізм учасників буде журі під головуванням митрополита Дніпропетровського та Павлоградського Іринея.

Родзинкою при відкритті фестивалю стане показ колекції одягу "Відродження" народного театру моди "Дебют". Уся колекція буде пронизана Різдвяною тематикою.

Упродовж фестивалю працюватиме православна виставка-ярмарок, де усі бажаючі зможуть придбати церковну літературу, свічки, ікони тощо. Окрім того гості фестивалю насолоджуватимуться художніми роботами учнів дитячих та воскресних шкіл.

До всього перерахованого, вперше в рамках фестивалю "Від Різдва до Різдва" проходитиме форум "Православна Катеринославщина", під час якого молодь дискутуватиме на тему релігії та культури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...