App Store Google Play

І все-таки Максимов!

12.01.2010 11:07

Учора Юрій Максимов був представлений футболістам криворізького клубу в якості нового головного тренера команди. Інформація про те, що Максимов обійме місце Олега Тарана, вперше з'явилася в ЗМІ майже три тижні тому, однак тоді прес-служба «Кривбасу» спростувала її, розваживши, що не варто бентежити громадськість доки сторони не підписали контракт.

Проте, мало хто сумнівався, що перспективний тренер переїде в Кривій Ріг, оскільки 25 грудня «Оболонь» розірвала трудову угоду з Максимовим, причому причиною була названа вигідна пропозиція «Кривбасу».

Свій підпис на трудовій угоді з криворізьким клубом колишній півзахисник «Дніпра», «Динамо» та «Вердера» за іронією долі поставив у день народження свого попередника. Учора Олегу Тарану виповнилось 50 років. Олег Анатолійович двічі працював у Кривому Розі. Зайнявши тренерський місток в 1997 році, він підняв команду на небачені для неї висоти. «Кривбас» двічі поспіль виграв брознові медалі чемпіонату України в 1999 та у 2000 роках. Сезон-1999/2000 був найяскравішим. Команда Тарана претендувала на потрапляння до Ліги чемпіонів і лише в кінців сезону поступилася «Шахтареві» Віктора Прокопенка.

Залишивши клуб у 2001, через п'ять років Таран повернувся, щоб врятувати команду від вильоту. Можливості криворізького клубу і принцип комплектації складу за рахунок взятих в оренду гравців не дозволяли займатися нічим іншим, крім боротьби за виживання. В сезонах-2007/08 та -2008/09 команда Тарана легко продовжувала прописку у вищому світі, але в осінній частині нинішнього сезону потрапила в глибоку кризу. Першу перемогу криворіжці одержали лише в десятому турі, а закінчили рік на останньому місці в п'ятьох балах від рятівного 14-го місця. Саме криза визначила друге розлучення Тарана з «Кривбасом».

Для його спадкоємця Максимова криворізький клуб є третім у тренерській кар'єрі. Починав він у київському ЦСКА, а в 2008 році очолив «Оболонь» і з першої ж спроби повернув «броварників» в еліту, де вони залишили приємне враження приходом до проміжного фінішу на восьмому місці.

Його першим завданням буде затвердити до 14 січня список футболістів, які поїдуть у Туреччину на перший збір. Від цього залежатиме хто з гравців буде виставлений на трансфер.

"Спорт-Арена"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...