App Store Google Play

В Харкові зупинився електротранспорт. Дніпропетровськ на черзі?

11.01.2010 11:08
Сьогодні у Харкові повністю не працює міський електротранспорт - на маршрут не вийшли трамваї та тролейбуси.

Про це повідомив УНІАН з посиланням на представника комунального підприємства «Міськелектротранс», який розповів, що у такий спосіб  водії і кондуктори протестують проти невиплати зарплат на підприємстві.

За словами співрозмовника агентства, у центрі Харкова, поблизу міської ради, зранку зупинилися близько 30 трамваїв - вони розташувалися на двох найбільших прилеглих магістральних лініях - на Московському проспекті та площі Рози Люксембург. Незабаром під стінами мерії має розпочатися акція з вимогами виплати зарплат.

У профкомі підприємства підтвердили інформацію про заборгованість, але не уточнили деталі акції, зазначивши, що вона носить «стихійний характер».

Напередодні представники підприємства та громадських організацій у своїх заявах по телебаченню повідомили про те, що з понеділка, 11 січня, колектив «Міськелектротрансу» розпочне нову безстрокову акцію протесту з вимогами повної виплати зарплат.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року колектив КП «Міськелектротранс» вже вдавався до подібного методу і проводив безстрокову акцію з вимогами виплати заборгованих зарплат. Акція була призупинена після часткових виплат, зміни керівника підприємства та обіцянок міської влади вжити заходів для нормалізації ситуації.

Дніпропетровський Міськелектротранс знаходиться у не менш скрутній ситуації. Свідоме ігнорування міською владою проблем підприємства призвело фактично до знищення у місті тролейбусів та трамваїв, а також стало причиною виникнення значної заборгованості з виплати заробітної плати працівникам  МКП "Дніпропетровський електротранспорт" та потрапляння підприємства до боргової ями - в грудні міська рада дозволила МКП взяти черговий кредит у розмірі три мільйони гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...