App Store Google Play

В Харкові зупинився електротранспорт. Дніпропетровськ на черзі?

11.01.2010 11:08
Сьогодні у Харкові повністю не працює міський електротранспорт - на маршрут не вийшли трамваї та тролейбуси.

Про це повідомив УНІАН з посиланням на представника комунального підприємства «Міськелектротранс», який розповів, що у такий спосіб  водії і кондуктори протестують проти невиплати зарплат на підприємстві.

За словами співрозмовника агентства, у центрі Харкова, поблизу міської ради, зранку зупинилися близько 30 трамваїв - вони розташувалися на двох найбільших прилеглих магістральних лініях - на Московському проспекті та площі Рози Люксембург. Незабаром під стінами мерії має розпочатися акція з вимогами виплати зарплат.

У профкомі підприємства підтвердили інформацію про заборгованість, але не уточнили деталі акції, зазначивши, що вона носить «стихійний характер».

Напередодні представники підприємства та громадських організацій у своїх заявах по телебаченню повідомили про те, що з понеділка, 11 січня, колектив «Міськелектротрансу» розпочне нову безстрокову акцію протесту з вимогами повної виплати зарплат.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року колектив КП «Міськелектротранс» вже вдавався до подібного методу і проводив безстрокову акцію з вимогами виплати заборгованих зарплат. Акція була призупинена після часткових виплат, зміни керівника підприємства та обіцянок міської влади вжити заходів для нормалізації ситуації.

Дніпропетровський Міськелектротранс знаходиться у не менш скрутній ситуації. Свідоме ігнорування міською владою проблем підприємства призвело фактично до знищення у місті тролейбусів та трамваїв, а також стало причиною виникнення значної заборгованості з виплати заробітної плати працівникам  МКП "Дніпропетровський електротранспорт" та потрапляння підприємства до боргової ями - в грудні міська рада дозволила МКП взяти черговий кредит у розмірі три мільйони гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...