App Store Google Play

Дніпропетровські нардепи від БЮТ пішли шляхом Черновецького

10.01.2010 12:47
"Ніщо не навертає так голосувати за свого кандидата, як гречка з тушонкою", - такого висновку дійшли група дніпропетровських народних депутатів від БЮТ. А вирішивши - почали діяти.

Днями містом поїхали мікроавтобуси, навантажені продуктовими наборами. Працівники виборчих штабів адресно відвідують малозабезпечених громадян і вручають їм подарунки.

В залежності від району міста набори дещо відрізняються. Зокрема, на Лівобережжі, де активісти БЮТ розвозять "допомогу від народного депутата Антоніни Болюри", до проднабору входять 2 пачки цукерок, 2 пачки печива, пляшка олії, пакет вівсяної крупи та три консерви: яловичина, скумбрія та згущене молоко.

На правому березі, де роздача почалася дещо пізніше, до набору входять 2 банки яловичої тушонки, по півкілограма різних круп, та сама олія, рибні консерви і навіть шматок свіжого м'яса глибокої заморозки. Це для своїх співгромадян розстарався народний депутат Гарегін Арутюнов.

Як це часто буває, не всі "кур'єри" ставляться до своїх обов'язків однаково сумлінно, і подекуди  видають набори першим-ліпшим громадянам. Зокрема вчора, 9 січня, на розі вулиць Шевченка й Виконкомівської, жінка, що підійшла до одного з мікроавтобусів, з яких молодики виймали пакунки із символікою БЮТ, отримала набір "на віру". Вона назвалася активісткою БЮТ і прихильницею Тимошенко, видумане прізвище й першу-ліпшу адресу з прилеглих будинків, за що була нагороджена одним з пакунків.

До кожного пакунку додається листівка, в якій йдеться про те, що ініціатором подарунку є мережа соціальних павільйонів "Авоська", яка нещодавно була створена рішенням міської влади. "Ми відкрилися, щоб забезпечити громадян продуктами за доступними цінами, а не набити кишені!!!", - наголошується в листівці.

Аби щасливі власники продаборів знали кому саме дякувати - автори  звернення нагадали, що мережа "Авоська" з'явилась з ініціативи депутатів від Блоку Юлії Тимошенко і діє згідно з діючим законодавством, постановами Кабміну, а також відповідно до Конституції України. Листівка підписана Благодійним фондом "Придніпровський продовольчий банк".

З власних джерел Дніпрограду стало відомо про те, що Партія Регіонів вже поскаржилася на неправомірні дії конкурентів, а її уповноважені особи подали позов до адміністративного суду стосовно підкупу виборців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...