App Store Google Play

На Дніпропетровщині відновлять річкове судноплавство?

08.01.2010 12:36
У дніпропетровському порту замислились над будівництвом другого зернового термінала та елеватора. Перспектива - зниження вартості вантажних перевезень в Україні в цілому. Про це йдеться в репортажі 11 каналу.

Великі транспортні можливості, дані Дніпропетровщині природою, наразі майже не задіяні. Для перевезення вантажів Дніпро використовувався з давніх-давен як дешевий і зручний шлях, а тепер з кожним роком стає в пригоді все менше.

З радянських часів обсяги переробки вантажів у місцевому порту зменшилися майже в п'ятдесят разів. Про перевезення годі й казати.

Завдячують зменшенням рівня перевезень водники передусім залізничникам, які мають значно нижчі тарифи. Наздогнати їх річковий флот не в змозі - нафтопродукти весь час дорожчають. Основний в недалекому минулому вантаж - залізорудна  продукція - йде переважно у країни, з якими річкою не зв'язатися. Переспетивним було б сплавлятися до Чорного моря й везти вантажі до Європи Дунаєм. Але наявний рухомий склад залишає бажати кращого - ані у море вийти, ані до Європи не пустять, а оновлюватись знову таки бракує грошей.

Водночас у порту розуміють, що втратити річкове транспортування - значить позбавити ринок вантажних перевезень конкуренції, а деякі види вантажів й зовсім кинути напризволяще. Експорт товарів, що транспортуються Дніпром до моря, перевищує імпорт втричі. Погоду робить металобрухт, цього року тільки до Турції його вивезено близько ста тисяч тон. А от доля традиційного українського товару - зернових - нараз незначна.

Імпортуються переважно будівельні матеріали та сировина для їх виробництва, а також агломераційна руда для одного з метпідприємств регіону. Цей перелік лишається незмінним вже кілька років. І це в умовах, коли найбільший імпортер України Китай постачає майже всі свої товари в Україну через Одеський порт. Нажаль, на внутрішні річкові перевезення вони не потрапляють, а доправляються до місць реалізації автотранспортом. В такій ситуації не дивно, що находження до бюджету від річкових перевезень за минулий рік склали лише 30 мільйонів гривень - на 40% менше, ніж 2008 року.

Дніпропетровський порт збирається розпочати своє повернення на ринок з відновлення внутрішніх перевезень. Задіють існуючий елеватор, запроектують новий та використають по одному у всіх портах на Дніпрі. Нарощення обсягів перевезень зернових зможе зробити річкове вантажне транспортування конкурентоспроможним, що згодом знизить в цілому вартість вантажних перевезень в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...