App Store Google Play

На Дніпропетровщині відновлять річкове судноплавство?

08.01.2010 12:36
У дніпропетровському порту замислились над будівництвом другого зернового термінала та елеватора. Перспектива - зниження вартості вантажних перевезень в Україні в цілому. Про це йдеться в репортажі 11 каналу.

Великі транспортні можливості, дані Дніпропетровщині природою, наразі майже не задіяні. Для перевезення вантажів Дніпро використовувався з давніх-давен як дешевий і зручний шлях, а тепер з кожним роком стає в пригоді все менше.

З радянських часів обсяги переробки вантажів у місцевому порту зменшилися майже в п'ятдесят разів. Про перевезення годі й казати.

Завдячують зменшенням рівня перевезень водники передусім залізничникам, які мають значно нижчі тарифи. Наздогнати їх річковий флот не в змозі - нафтопродукти весь час дорожчають. Основний в недалекому минулому вантаж - залізорудна  продукція - йде переважно у країни, з якими річкою не зв'язатися. Переспетивним було б сплавлятися до Чорного моря й везти вантажі до Європи Дунаєм. Але наявний рухомий склад залишає бажати кращого - ані у море вийти, ані до Європи не пустять, а оновлюватись знову таки бракує грошей.

Водночас у порту розуміють, що втратити річкове транспортування - значить позбавити ринок вантажних перевезень конкуренції, а деякі види вантажів й зовсім кинути напризволяще. Експорт товарів, що транспортуються Дніпром до моря, перевищує імпорт втричі. Погоду робить металобрухт, цього року тільки до Турції його вивезено близько ста тисяч тон. А от доля традиційного українського товару - зернових - нараз незначна.

Імпортуються переважно будівельні матеріали та сировина для їх виробництва, а також агломераційна руда для одного з метпідприємств регіону. Цей перелік лишається незмінним вже кілька років. І це в умовах, коли найбільший імпортер України Китай постачає майже всі свої товари в Україну через Одеський порт. Нажаль, на внутрішні річкові перевезення вони не потрапляють, а доправляються до місць реалізації автотранспортом. В такій ситуації не дивно, що находження до бюджету від річкових перевезень за минулий рік склали лише 30 мільйонів гривень - на 40% менше, ніж 2008 року.

Дніпропетровський порт збирається розпочати своє повернення на ринок з відновлення внутрішніх перевезень. Задіють існуючий елеватор, запроектують новий та використають по одному у всіх портах на Дніпрі. Нарощення обсягів перевезень зернових зможе зробити річкове вантажне транспортування конкурентоспроможним, що згодом знизить в цілому вартість вантажних перевезень в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...