App Store Google Play

Микола Швець іде в мери 11 років потому

08.01.2010 15:40
Микола Антонович Швець, колишній мер Дніпропетровська і керівник обласної державної адміністрації, офіційно оголосив про своє бажання висунути свою кандидатуру на посаду міського голови Дніпропетровська на чергових виборах місцевих рад 30 травня 2010 року. Про це йдеться у його зверненні до жителів міста, переданому у ЗМІ 8 січня.

Микола Швець уже обіймав посаду міського голови Дніпропетровська з червня 1994 року по квітень 1999. з посади був звільнений Указом Президента Леоніда Кучми, який призначив його головою облдержадміністрації. Тоді ж рішенням міської ради Миколі Швецю присвоєно звання "Почесний громадянин міста Дніпропетровська".

Двічі - у 2002 та 2006 роках обирався депутатом Дніпропетровської обласної ради.

Звільнений з посади голови Дніпропетровської ОДА у липні 2003 року за поданням Кабінету Міністрів Віктора Януковича.

На сьогодні Микола Швець - голова Дніпропетровського обласного благодійного фонду „Люди. Події. Час.", позапартійний, хоча  обрався до обласної ради за списком політичної партії „Народний Союз Наша Україна".

За його власними словами, здійснити цей неочікуваний крок із політичного небуття на сцену великої політики Миколу Антоновича спонукав занепад, який панує у Дніпропетровську в усіх без винятку галузях: науці, культурі, бізнесі, промисловості та спорті. На його думку, поточна влада "розвалює все, що ми створювали".

При цьому Микола Антонович не конкретизує прізвищ ані тих, хто розвалює, ані тих, хто створював. Можливо, він має на увазі колишнього губернатора Дніпропетровської області Павла Лазаренка, який свого часу лобіював Миколу Антоновича, як кандидата на крісло мера.

У планах майбутнього кандидата у мери - "створити умови, щоб бізнес, промислові підприємства та міські служби працювали на місто", а також "повернути колишню славу і гордість нашому місту".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...