App Store Google Play

Микола Швець іде в мери 11 років потому

08.01.2010 15:40
Микола Антонович Швець, колишній мер Дніпропетровська і керівник обласної державної адміністрації, офіційно оголосив про своє бажання висунути свою кандидатуру на посаду міського голови Дніпропетровська на чергових виборах місцевих рад 30 травня 2010 року. Про це йдеться у його зверненні до жителів міста, переданому у ЗМІ 8 січня.

Микола Швець уже обіймав посаду міського голови Дніпропетровська з червня 1994 року по квітень 1999. з посади був звільнений Указом Президента Леоніда Кучми, який призначив його головою облдержадміністрації. Тоді ж рішенням міської ради Миколі Швецю присвоєно звання "Почесний громадянин міста Дніпропетровська".

Двічі - у 2002 та 2006 роках обирався депутатом Дніпропетровської обласної ради.

Звільнений з посади голови Дніпропетровської ОДА у липні 2003 року за поданням Кабінету Міністрів Віктора Януковича.

На сьогодні Микола Швець - голова Дніпропетровського обласного благодійного фонду „Люди. Події. Час.", позапартійний, хоча  обрався до обласної ради за списком політичної партії „Народний Союз Наша Україна".

За його власними словами, здійснити цей неочікуваний крок із політичного небуття на сцену великої політики Миколу Антоновича спонукав занепад, який панує у Дніпропетровську в усіх без винятку галузях: науці, культурі, бізнесі, промисловості та спорті. На його думку, поточна влада "розвалює все, що ми створювали".

При цьому Микола Антонович не конкретизує прізвищ ані тих, хто розвалює, ані тих, хто створював. Можливо, він має на увазі колишнього губернатора Дніпропетровської області Павла Лазаренка, який свого часу лобіював Миколу Антоновича, як кандидата на крісло мера.

У планах майбутнього кандидата у мери - "створити умови, щоб бізнес, промислові підприємства та міські служби працювали на місто", а також "повернути колишню славу і гордість нашому місту".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...