App Store Google Play

Аукціони наповнюють бюджети, але не Дніпропетровський

04.01.2010 08:06

За даними Держкомзему, за 10 місяців поточного року на земельних торгах в Україні продано 132 земельних ділянки площею 41,97 га й вартістю 33,9 млн. грн. А за право на оренду 257 земельних ділянок загальною площею 3100,9 га отримано 23,7 млн. грн.

Зокрема, цього року 6 земельних аукціонів провела Запорізька міськрада. У результаті останнього з них, що відбувся 10 грудня, за право оренди двох земельних ділянок переможці повинні перерахувати до міського бюджету 871 тис. грн. На попередніх п'ятьох аукціонах було продане право власності на 1 земельну ділянку та право оренди 8 земельних ділянок на загальну суму 3 млн. 939 тис. грн.

За 11 місяців цього року в невеличких Чернівцях на аукціонах продано 6 земельних ділянок, а ще на 11 земельних ділянок продане право оренди. Від продажу землі отримано 11 млн. 702 тис. грн., від продажу права оренди - 1 млн. 407 тис. грн.

Один тільки приватизаційний аукціон у Луцькій міські раді, що пройшов 28 грудня, приніс бюджету міста 4 млн. 370 тис. грн. від продажу права власності на 3 нежитлові приміщення.

Також у грудні у Хмельницькому відбувся черговий земельний аукціон з набуття права на оренду земельних ділянок. У ході заходу було віддано право на оренду 10 земельних ділянок, які знаходяться на території обласного центру. В результаті до міського бюджету було залучено більш як 5 млн. 378 тис. грн.

Нагадаємо, що у Дніпропетровську за 2009 рік фактично відбувся один аукціон, на якому було продане право оренди 1 ділянки площею 0,087 га - за 159,26 тис. грн. Інші оголошені аукціони не відбулися з однакової причини - "через відсутність заявок".

Висновок простий - або місцеві бізнесмени вміють і бажають отримувати право власності та оренди земельних ділянок у Дніпропетровську без аукціону, або міська рада виставляє на аукціони вже геть непотрібні ділянки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...