App Store Google Play

"Де гроші, Вань?"

25.11.2009 10:46
Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не побачив у Дніпропетровську нових світлофорів, камер відеоспостереження, освітлення, дорожньої розмітки та інших засобів, що підвищують безпеку громадян на вулицях мегаполісу.

Луценко висловив здивування тим, що міська влада досі не спромоглася впровадити на належному рівні сучасні системи забезпечення безпеки городян.

- Відтоді як зросли штрафи за порушення ПДР, - повідомив міністр, - область отримала додаткових 52 мільйони гривень. При цьому більша частина коштів надійшла до міського бюджету.

Ці гроші, або принаймні їх частина, мали бути витрачені на поліпшення умов забезпечення безпеки городян, зокрема і на встановлення систем відеоспостереження, що мало б сприяти зменшенню кримінальних випадків у місті.

Головний міліціонер країни не назвав  точної суми, втім зазначив, що Львову впровадження камер спостереження обійшлося у три мільйони гривень.

Наразі в Дніпропетровську працюють лише три камери відео спостереження водночас в Полтаві та у Чернівцях їх встановлено понад 60.

- Факти говорять самі за себе, - підкреслив міністр - злочинність у цих містах зменшилась на 20%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...