App Store Google Play

"Де гроші, Вань?"

25.11.2009 10:46
Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не побачив у Дніпропетровську нових світлофорів, камер відеоспостереження, освітлення, дорожньої розмітки та інших засобів, що підвищують безпеку громадян на вулицях мегаполісу.

Луценко висловив здивування тим, що міська влада досі не спромоглася впровадити на належному рівні сучасні системи забезпечення безпеки городян.

- Відтоді як зросли штрафи за порушення ПДР, - повідомив міністр, - область отримала додаткових 52 мільйони гривень. При цьому більша частина коштів надійшла до міського бюджету.

Ці гроші, або принаймні їх частина, мали бути витрачені на поліпшення умов забезпечення безпеки городян, зокрема і на встановлення систем відеоспостереження, що мало б сприяти зменшенню кримінальних випадків у місті.

Головний міліціонер країни не назвав  точної суми, втім зазначив, що Львову впровадження камер спостереження обійшлося у три мільйони гривень.

Наразі в Дніпропетровську працюють лише три камери відео спостереження водночас в Полтаві та у Чернівцях їх встановлено понад 60.

- Факти говорять самі за себе, - підкреслив міністр - злочинність у цих містах зменшилась на 20%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...