App Store Google Play

"Де гроші, Вань?"

25.11.2009 10:46
Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не побачив у Дніпропетровську нових світлофорів, камер відеоспостереження, освітлення, дорожньої розмітки та інших засобів, що підвищують безпеку громадян на вулицях мегаполісу.

Луценко висловив здивування тим, що міська влада досі не спромоглася впровадити на належному рівні сучасні системи забезпечення безпеки городян.

- Відтоді як зросли штрафи за порушення ПДР, - повідомив міністр, - область отримала додаткових 52 мільйони гривень. При цьому більша частина коштів надійшла до міського бюджету.

Ці гроші, або принаймні їх частина, мали бути витрачені на поліпшення умов забезпечення безпеки городян, зокрема і на встановлення систем відеоспостереження, що мало б сприяти зменшенню кримінальних випадків у місті.

Головний міліціонер країни не назвав  точної суми, втім зазначив, що Львову впровадження камер спостереження обійшлося у три мільйони гривень.

Наразі в Дніпропетровську працюють лише три камери відео спостереження водночас в Полтаві та у Чернівцях їх встановлено понад 60.

- Факти говорять самі за себе, - підкреслив міністр - злочинність у цих містах зменшилась на 20%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...