App Store Google Play

Суд розпочав банкрутство компанії покійного В`ячеслава Брагінського

10.11.2009 16:31
Господарський суд Дніпропетровської області 18 вересня порушив справу про банкрутство ТОВ "Міжнародна будівельна компанія (МСК) "Україна-Канада (Дніпропетровськ) ", що зводить в передмісті Дніпропетровська котеджне містечко "Золоті ключі".

Як повідомляється в оголошенні суду в пресі, розпорядником майна компанії призначений арбітражний керуючий Ігор Самошост.

Агентству "Інтерфакс-Україна" не вдалося одержати у компанії коментар з приводу банкрутства. Всі вказані на веб-сайтах компанії і котеджного містечка телефони не існують.

Як повідомлялося, на території містечка "Золоті ключі" площею 210 га передбачалося побудувати близько 1000 індивідуальних житлових будинків і близько 100 об'єктів соціальної і комерційної інфраструктури.

Раніше також повідомлялося, що генеральний директор МСК "Україна-Канада" В`ячеслав Брагінський загинув 13 жовтня під час вибуху в п'ятиповерховому будинку по вул.Харківскій, 4, у Дніпропетровську. Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив 14 жовтня про те, що вибух є замовленим вбивством і у міліції є підозрюваний в скоєнні цього злочину. Ряд українських ЗМІ розповсюдив інформацію про причетність до загибелі Брагінського колишнього прем'єр-міністра України Павла Лазаренка.

Довідка: ТОВ "МСК "Україна-Канада" створена в грудні 2003 року канадською компанією ESB Developments Inc. і українською будівельною компанією ТОВ Дніпроцентробуд (Дніпропетровськ) з метою реалізації в Україні містобудівних проектів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...