App Store Google Play

Суд розпочав банкрутство компанії покійного В`ячеслава Брагінського

10.11.2009 16:31
Господарський суд Дніпропетровської області 18 вересня порушив справу про банкрутство ТОВ "Міжнародна будівельна компанія (МСК) "Україна-Канада (Дніпропетровськ) ", що зводить в передмісті Дніпропетровська котеджне містечко "Золоті ключі".

Як повідомляється в оголошенні суду в пресі, розпорядником майна компанії призначений арбітражний керуючий Ігор Самошост.

Агентству "Інтерфакс-Україна" не вдалося одержати у компанії коментар з приводу банкрутства. Всі вказані на веб-сайтах компанії і котеджного містечка телефони не існують.

Як повідомлялося, на території містечка "Золоті ключі" площею 210 га передбачалося побудувати близько 1000 індивідуальних житлових будинків і близько 100 об'єктів соціальної і комерційної інфраструктури.

Раніше також повідомлялося, що генеральний директор МСК "Україна-Канада" В`ячеслав Брагінський загинув 13 жовтня під час вибуху в п'ятиповерховому будинку по вул.Харківскій, 4, у Дніпропетровську. Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив 14 жовтня про те, що вибух є замовленим вбивством і у міліції є підозрюваний в скоєнні цього злочину. Ряд українських ЗМІ розповсюдив інформацію про причетність до загибелі Брагінського колишнього прем'єр-міністра України Павла Лазаренка.

Довідка: ТОВ "МСК "Україна-Канада" створена в грудні 2003 року канадською компанією ESB Developments Inc. і українською будівельною компанією ТОВ Дніпроцентробуд (Дніпропетровськ) з метою реалізації в Україні містобудівних проектів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...