App Store Google Play

Писаревський змусить олігархів повернути землю селянам

05.11.2009 18:56

Всеукраїнська громадська організація "Земля й воля" та Фронт незалежних громадських організацій протестують проти захоплення прибережних зон олігархами. Про це голова Всеукраїнської громадської організації "Земля й воля" Костянтин Писаревський та координатор Фронту незалежних громадських організацій Олег Бовкун заявили під час прес-конференції в Інформаційному агентстві "Время" 5 листопада.

За словами Костянтина Писаревського, йому відомі численні факти рейдерського захоплення прибережних земель, зокрема, у Новоселівці та Підгородньому, де на замовлення дніпропетровських олігархів насипають грунт у прибережному очереті для будівництва.

Як зазначив Костянтин Писаревський, місцеві органи влади не перешкоджають незаконним діям, тому він звертається до керівництва обласного МВС та прокуратури з вимогою вжити необхідних заходів для припинення протизаконних дій та покарати винних.

Зі свого боку, представники громадських організацій запевняють організаторів захоплення та їх поплічників, що скористатися захопленими ділянками в них можливості не буде - кілька тисяч місцевих мешканців готові відстоювати свої пляжі, місця проведення релігійних обрядів та відпочинку.

Гідрографічна мережа басейну р. Дніпро в межах Дніпропетровської області представлена 291 річками довжиною більше 10 км, загальною довжиною 6,872 тис. км, 95 водосховищами, 2937 ставками та 1237 озерами.

Протяжність прибережних захисних смуг у межах області складає 19,33 тис. км. Загальна їх площа - 73,5 тис. га. На водних об'єктах встановлено 7,122 тис. га прибережних захисних смуг з довжиною зовнішньої межі 1854 км (у тому числі за 2007 рік - відповідно 0,887 тис. га та 221 км).

Загальна площа водоохоронних зон за розробленими проектами складає 18,83 тис. га.

На Дніпропетровщині загальна довжина встановлених меж прибережних захисних смуг складає лише 1% від необхідної для всієї області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...