App Store Google Play

Писаревський змусить олігархів повернути землю селянам

05.11.2009 18:56

Всеукраїнська громадська організація "Земля й воля" та Фронт незалежних громадських організацій протестують проти захоплення прибережних зон олігархами. Про це голова Всеукраїнської громадської організації "Земля й воля" Костянтин Писаревський та координатор Фронту незалежних громадських організацій Олег Бовкун заявили під час прес-конференції в Інформаційному агентстві "Время" 5 листопада.

За словами Костянтина Писаревського, йому відомі численні факти рейдерського захоплення прибережних земель, зокрема, у Новоселівці та Підгородньому, де на замовлення дніпропетровських олігархів насипають грунт у прибережному очереті для будівництва.

Як зазначив Костянтин Писаревський, місцеві органи влади не перешкоджають незаконним діям, тому він звертається до керівництва обласного МВС та прокуратури з вимогою вжити необхідних заходів для припинення протизаконних дій та покарати винних.

Зі свого боку, представники громадських організацій запевняють організаторів захоплення та їх поплічників, що скористатися захопленими ділянками в них можливості не буде - кілька тисяч місцевих мешканців готові відстоювати свої пляжі, місця проведення релігійних обрядів та відпочинку.

Гідрографічна мережа басейну р. Дніпро в межах Дніпропетровської області представлена 291 річками довжиною більше 10 км, загальною довжиною 6,872 тис. км, 95 водосховищами, 2937 ставками та 1237 озерами.

Протяжність прибережних захисних смуг у межах області складає 19,33 тис. км. Загальна їх площа - 73,5 тис. га. На водних об'єктах встановлено 7,122 тис. га прибережних захисних смуг з довжиною зовнішньої межі 1854 км (у тому числі за 2007 рік - відповідно 0,887 тис. га та 221 км).

Загальна площа водоохоронних зон за розробленими проектами складає 18,83 тис. га.

На Дніпропетровщині загальна довжина встановлених меж прибережних захисних смуг складає лише 1% від необхідної для всієї області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...