App Store Google Play

Тепла не буде

25.09.2009 17:25
Такий підсумок можна зробити, прослухавши прес-конференцію Миколи Шипки - директора КП "Дніпропетровські міські теплові мережі".

Відлік вже пішов на дні - до початку опалювального сезону залишається менше місяця. До 15 жовтня - традиційного початку подачі тепла в оселі городян - лишилося 20 днів.

Але замість звітів про готовність котелень розпочати опалювальний "Дніпропетровські тепломережі" ледь не щодня отримують попередження з "Днгіпрогазу" про значну заборгованість і про те, що без проплат комунальники не отримають жодного кубометра газу. Наразі газ отримують лише сім котелень, які подають воду до дитячих будинків.

За словами Шипки, минулого тижня в ДК "Газ України" Дніпропетровську не вдалося отримати договори на ліміти газу і наступні поїздки до столиці не обіцяють стати результативними.

Головна проблема, як відомо - заборгованість за спожите минулого опалювального сезону тепло. Борг "Теплових мереж" за газ складає 95 мільйонів гривень. 88 мільйонів - це борги населення.

Якщо торік проблему початку опалювального сезону частково вдалося вирішити за рахунок банківських кредитів, то цьогоріч на кредити розраховувати не доводиться - "Ощадбанк" не отримав на ці цілі ані копійки. Отож цього року все залежить лише від населення: будуть проплати - буде тепло, не буде проплат - без тепла сидітимуть і сумлінні платники і боржники.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...