App Store Google Play

Тепла не буде

25.09.2009 17:25
Такий підсумок можна зробити, прослухавши прес-конференцію Миколи Шипки - директора КП "Дніпропетровські міські теплові мережі".

Відлік вже пішов на дні - до початку опалювального сезону залишається менше місяця. До 15 жовтня - традиційного початку подачі тепла в оселі городян - лишилося 20 днів.

Але замість звітів про готовність котелень розпочати опалювальний "Дніпропетровські тепломережі" ледь не щодня отримують попередження з "Днгіпрогазу" про значну заборгованість і про те, що без проплат комунальники не отримають жодного кубометра газу. Наразі газ отримують лише сім котелень, які подають воду до дитячих будинків.

За словами Шипки, минулого тижня в ДК "Газ України" Дніпропетровську не вдалося отримати договори на ліміти газу і наступні поїздки до столиці не обіцяють стати результативними.

Головна проблема, як відомо - заборгованість за спожите минулого опалювального сезону тепло. Борг "Теплових мереж" за газ складає 95 мільйонів гривень. 88 мільйонів - це борги населення.

Якщо торік проблему початку опалювального сезону частково вдалося вирішити за рахунок банківських кредитів, то цьогоріч на кредити розраховувати не доводиться - "Ощадбанк" не отримав на ці цілі ані копійки. Отож цього року все залежить лише від населення: будуть проплати - буде тепло, не буде проплат - без тепла сидітимуть і сумлінні платники і боржники.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...