App Store Google Play

Тепла не буде

25.09.2009 17:25
Такий підсумок можна зробити, прослухавши прес-конференцію Миколи Шипки - директора КП "Дніпропетровські міські теплові мережі".

Відлік вже пішов на дні - до початку опалювального сезону залишається менше місяця. До 15 жовтня - традиційного початку подачі тепла в оселі городян - лишилося 20 днів.

Але замість звітів про готовність котелень розпочати опалювальний "Дніпропетровські тепломережі" ледь не щодня отримують попередження з "Днгіпрогазу" про значну заборгованість і про те, що без проплат комунальники не отримають жодного кубометра газу. Наразі газ отримують лише сім котелень, які подають воду до дитячих будинків.

За словами Шипки, минулого тижня в ДК "Газ України" Дніпропетровську не вдалося отримати договори на ліміти газу і наступні поїздки до столиці не обіцяють стати результативними.

Головна проблема, як відомо - заборгованість за спожите минулого опалювального сезону тепло. Борг "Теплових мереж" за газ складає 95 мільйонів гривень. 88 мільйонів - це борги населення.

Якщо торік проблему початку опалювального сезону частково вдалося вирішити за рахунок банківських кредитів, то цьогоріч на кредити розраховувати не доводиться - "Ощадбанк" не отримав на ці цілі ані копійки. Отож цього року все залежить лише від населення: будуть проплати - буде тепло, не буде проплат - без тепла сидітимуть і сумлінні платники і боржники.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...