App Store Google Play

БЮТівці здивовані дріб’язковістю Януковича

23.09.2009 17:27
БЮТівці вимагають від Генеральної прокуратури повернути оригінали документів, що засвідчують право на власність земельної ділянки в урочищі «Межигір'я» в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

Відповідні звернення до Генерального прокурора Олександра Медведька направили народні депутати Святослав Олійник та Сергій Власенко. Як зазначено у документі, 2 вересня 2009 року Голова парламентської комісії з розслідування обставин незаконного арешту голови Донецької облради Бориса Колеснікова у 2005 році Микола Джига вилучив у голови Вишгородської райдержадміністрації оригінали документів, що засвідчують право на власність земельної ділянки в урочищі «Межигір'я». На даний час оригінали цих документів перебувають у Генеральній прокуратурі.

Депутати впевнені, що Янукович боїться, щоб документи на резиденцію „Межигір'я" побачили світ, і ховає їх у темній шухляді Генеральної прокуратури. На їхню думку, і Голова Слідчої комісії, і Генпрокуратура використовуються як інструменти приховування темної історії заволодіння „Межигір'ям", а витребування документів - ініціатива Віктора Януковича.

„Робота комісії дискредитована, а функція прокуратури з органу, який повинен здійснювати нагляд за додержанням законності, фактично незведена до камери схову сумнівних документів" - заявив Святослав Олійник.

„Мене також дивує, як людина, що претендує на пост Глави Держави, дріб'язково використовує залишки свого донецького ресурсу у особистих інтересах. Логічно було б спочатку повернути державі дачу, а потім претендувати на роль державного мужа" - підкреслив депутат.

Олійник також зазначив, що на такому тлі гучні слова лідера Партії Регіонів про соціальні стандарти виглядають абсолютним фарсом. ¬„Що ж стосується Генеральної прокуратури, то виникає питання, що вона взагалі збирається робити із цими документами. Сенс нашого депутатського звернення полягає у тому, що ми попросили ГПУ не проституювати державний орган, виконуючи технічну функцію камери схову" - резюмував Олійник.

Як раніше повідомлялося, 26 серпня Кабмін ухвалив рішення про повернення резиденції "Межигір'я" площею майже 140 гектарів у селі Нові Петрівці Київської області у державну власність.

У 2007 році державна резиденція "Межигір'я" була передана у власність НАК "Надра України". Вже тоді БЮТ заявив, що 136 гектарів землі та 94 інфраструктурних об'єктів держдачі було передано незаконно.

Янукович раніше кілька разів заперечував звинувачення в тому, що він брав участь у відчуженні державної резиденції.

Теги: Олійник

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...