App Store Google Play

БЮТівці здивовані дріб’язковістю Януковича

23.09.2009 17:27
БЮТівці вимагають від Генеральної прокуратури повернути оригінали документів, що засвідчують право на власність земельної ділянки в урочищі «Межигір'я» в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

Відповідні звернення до Генерального прокурора Олександра Медведька направили народні депутати Святослав Олійник та Сергій Власенко. Як зазначено у документі, 2 вересня 2009 року Голова парламентської комісії з розслідування обставин незаконного арешту голови Донецької облради Бориса Колеснікова у 2005 році Микола Джига вилучив у голови Вишгородської райдержадміністрації оригінали документів, що засвідчують право на власність земельної ділянки в урочищі «Межигір'я». На даний час оригінали цих документів перебувають у Генеральній прокуратурі.

Депутати впевнені, що Янукович боїться, щоб документи на резиденцію „Межигір'я" побачили світ, і ховає їх у темній шухляді Генеральної прокуратури. На їхню думку, і Голова Слідчої комісії, і Генпрокуратура використовуються як інструменти приховування темної історії заволодіння „Межигір'ям", а витребування документів - ініціатива Віктора Януковича.

„Робота комісії дискредитована, а функція прокуратури з органу, який повинен здійснювати нагляд за додержанням законності, фактично незведена до камери схову сумнівних документів" - заявив Святослав Олійник.

„Мене також дивує, як людина, що претендує на пост Глави Держави, дріб'язково використовує залишки свого донецького ресурсу у особистих інтересах. Логічно було б спочатку повернути державі дачу, а потім претендувати на роль державного мужа" - підкреслив депутат.

Олійник також зазначив, що на такому тлі гучні слова лідера Партії Регіонів про соціальні стандарти виглядають абсолютним фарсом. ¬„Що ж стосується Генеральної прокуратури, то виникає питання, що вона взагалі збирається робити із цими документами. Сенс нашого депутатського звернення полягає у тому, що ми попросили ГПУ не проституювати державний орган, виконуючи технічну функцію камери схову" - резюмував Олійник.

Як раніше повідомлялося, 26 серпня Кабмін ухвалив рішення про повернення резиденції "Межигір'я" площею майже 140 гектарів у селі Нові Петрівці Київської області у державну власність.

У 2007 році державна резиденція "Межигір'я" була передана у власність НАК "Надра України". Вже тоді БЮТ заявив, що 136 гектарів землі та 94 інфраструктурних об'єктів держдачі було передано незаконно.

Янукович раніше кілька разів заперечував звинувачення в тому, що він брав участь у відчуженні державної резиденції.

Теги: Олійник

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...