App Store Google Play

Урожай брехні

22.09.2009 07:53

Обласні чиновники провели «зразково-показове» засідання з питань розвитку сільського господарства, на якому вони з гордістю заявили, що з цією галуззю в області все прекрасно.

Однак це зібрання викликало чимало суперечностей. По-перше, дивує, що в президії наради разом із панами Вілкулом, Присяжнюком та Приходьком сидів також Володимир Яцуба, який наразі обіймає посаду голови підкомітету Комітету ВР із питань будівництва, житлово-комунального господарства та адміністративної реформи.

Якось обґрунтовано пояснити його присутність на засіданні, що стосувалося сільського господарству, важко. Хіба що пан Вілкул вирішив за рахунок платників податків поагітувати за Партію регіонів.

- Засідання проходило в брежнєвському, з належним йому пафосу, стилі, - розповів депутат облради Вадим Джума. - Начальник управління Приходько зачитав красиві цифри про розквіт агросектору, до якого Управління, до речі, не має ніякого відношення, що села області процвітають, просто захлинаються у статках та державній допомозі . Але закінчити йому не дали - решта його промови потонула в бурхливих знущальних оваціях.  Голови сільських і селищних рад та керівники господарств  всі як один говорили про жаский занепад села, про те, що допомоги ні від кого немає, що влада тільки одурює, грабує і заважає, а обласна рада не переймається проблемами села.

Виступ голови комітету з агропромислового комплексу пана Присяжнюка взагалі викликав у представників сіл бурхливе невдоволення.

- Було помітно, що голова комітету ВР просто не знається на тому, про що говорить, - коментує Вадим Джума. - Як студент: читати вміє, але нічого в темі не тямить, дуже властиво ПР.

- В цілому Юрій Вілкул і його компанія намагалися побудувати засідання таким чином, щоб мати можливість нав'язати присутнім недвозначний партійний висновок про те, хто винен, - вважає депутат Джума.

Селу зараз потрібні не політичні розмови і партійна агітація, а чіткі та зрозумілі дії, яких за 4 роки правління регіоналів в облраді не видно, це засідання не стало виключенням, оскільки жоден з присутніх керівників області не зміг запропонувати необхідних раціональних пропозицій за банальної відсутності таких.

- До сьогодні реалізацією державних та місцевих програм по агрокомплексу на Дніпропетровщині займався Любович - саботажник, якого за бездарну роботу підвищили до посади заступника губернатора, - прямо заявив депутат Джума. - На його ж місце призначили «реформатора» з холуйською поведінкою - Приходька, який замість порятунку села і виконання своїх службових обов'язків лише тим і займається, що догоджає всім своїм начальникам.

У тому, що сільгоспуправління займається зовсім не тим, чим має займатись, Вадим Джума упевнений на всі сто відсотків:

- Як член комісії облради з АПК, котру очолює «коаліціянт», «громадовець» Гадяцький, можу відповідально заявити, що фактично комісії обласної ради не існує, контролюючий орган став рудиментом. Яскравим свідченням тому, є те, що майже два роки комісія безрезультатно намагається з'ясувати прості речі, - розповів депутат, - штатний розклад цього управління, фонд оплати праці, обов'язки службовців. Ось парадокс: депутат облради, що входить до складу комісії, яка контролює управління АПК, спілкується з ними через суд. Обласна рада на чолі з «ПР» і «ГРОМАДОЮ» вважає це за норму?

Що тоді говорити про сільських голів, про те чи мають вони доступ до якої-небудь інформації, чи мають можливість на щось впливати? Адже в це секретне управління достукатись неможливо! Я впевнений, що там, де немає прозорості в роботі - є змова, приховується злочин.

І насамкінець, на мій погляд, дуже важливе. Деякі городяни можуть поцікавитись: «Ну знищують, грабують село, шкода, але яке відношення до села маємо ми, містяни?»

Так от: щонайбезпосередніше!

Бездарна витрата ресурсу проводиться за кошти платника податків, якими є всі без виключення, тобто ми з вами, українці - містяни і селяни. А головним є те, що це не якесь чуже нам село - це основа держави Україна. Допоки живе українське село, доти житимуть українські міста, а отже - Україна!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...