App Store Google Play

У Дніпропетровську безкоштовно навчатимуть французькій

17.09.2009 12:50

У Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, Сімферополі, Севастополі, Луганську, Харкові, Львові та Рівному стартували Дні "Альянс Франсез".

З 15 по 26 вересня в дев'яти містах України пройдуть дні громадських організацій "Альянс Франсез", метою яких є ближче ознайомити українців з Францією та зі сферами і напрямами діяльності Альянсів в Україні. У приміщеннях Альянсів пройдуть дні відкритих дверей для того, щоб кожен бажаючий міг ознайомитись з діяльністю організацій.

Крім того, в рамках днів в Україні будуть проведені безкоштовні уроки французької мови для початківців, конкурси, відбудеться виставка про Париж, яку представить галерея "Пліссон", та демонстрація стрічки про Франсуазу Саган "Саган" (2008 р).

Окрім інформації про "Альянс Франсез", відвідувачі  "Днів Альянсів" матимуть змогу отримати заохочувальні подарунки: 6 місяців безкоштовного навчання французькій мові в "Альянс Франсез" свого міста,  флакон французьких парфумів або пляшку коньяку Hennessy X. O.

Програма Днів "Альянс Франсез" у Дніпропетровську

19 вересня, 10.00 - 16.00

В приміщенні Aльянс франсез (вул. Виконкомівська, 24, 2 поверх):

  • - відкриті двері : візит AФ (протягом дня)
  • - - конференція і виставка в AФ (протягом дня)
  • - - експрес-курси: введення до французької мови (кожні 30 хвилин протягом дня)

вхід вільний

10.45 - 17.45

В автобусі "Le petit Paris", що рухатиметься за маршрутом

  • 10.45 - 12.00: площа Леніна (перед пам'ятником)
  • 12.30 - 13.30: парк Л. Глоби (центральний вхід, майданчик новорічної ялинки)
  • 13.45 - 14.45: Європейська площа ( на межі з вул. Центральна)
  • 15.15 - 16.15: набережна (біля кулі)
  • 16.45 - 17.45: парк Шевченка (заїзд з Набережної, оглядовий майданчик біля фонтану):

 виставка «Париж, збудований за один день», гра для дітей: pictionary, експрес-курси введення до французької мови.

вхід вільний

19.00

Кінотеатр "Родіна" (вул. Столярова,1):

Фільм: « САГАН »

Вартість квитків - 35 грн 

«Альянс Франсез» у Дніпропетровську існує з 1991 року , як громадська міська асоціація українських громадян, що входить до міжнародної мережі «Альянс Франсез» та підпорядкована відділу культури та співробітництва при Посольстві Франції в Україні. Дніпропетровська асоціація «Альянс Франсез»  є першою в Україні за кількістю слухачів курсів французької мови.

На сьогодні в Україні 9 організацій, що виконали умови паризького "Альянс Франсез", зокрема, демократичність функціонування, отримали офіційне визнання як "Альянс Франсез".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...