App Store Google Play

У Дніпропетровську безкоштовно навчатимуть французькій

17.09.2009 12:50

У Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, Сімферополі, Севастополі, Луганську, Харкові, Львові та Рівному стартували Дні "Альянс Франсез".

З 15 по 26 вересня в дев'яти містах України пройдуть дні громадських організацій "Альянс Франсез", метою яких є ближче ознайомити українців з Францією та зі сферами і напрямами діяльності Альянсів в Україні. У приміщеннях Альянсів пройдуть дні відкритих дверей для того, щоб кожен бажаючий міг ознайомитись з діяльністю організацій.

Крім того, в рамках днів в Україні будуть проведені безкоштовні уроки французької мови для початківців, конкурси, відбудеться виставка про Париж, яку представить галерея "Пліссон", та демонстрація стрічки про Франсуазу Саган "Саган" (2008 р).

Окрім інформації про "Альянс Франсез", відвідувачі  "Днів Альянсів" матимуть змогу отримати заохочувальні подарунки: 6 місяців безкоштовного навчання французькій мові в "Альянс Франсез" свого міста,  флакон французьких парфумів або пляшку коньяку Hennessy X. O.

Програма Днів "Альянс Франсез" у Дніпропетровську

19 вересня, 10.00 - 16.00

В приміщенні Aльянс франсез (вул. Виконкомівська, 24, 2 поверх):

  • - відкриті двері : візит AФ (протягом дня)
  • - - конференція і виставка в AФ (протягом дня)
  • - - експрес-курси: введення до французької мови (кожні 30 хвилин протягом дня)

вхід вільний

10.45 - 17.45

В автобусі "Le petit Paris", що рухатиметься за маршрутом

  • 10.45 - 12.00: площа Леніна (перед пам'ятником)
  • 12.30 - 13.30: парк Л. Глоби (центральний вхід, майданчик новорічної ялинки)
  • 13.45 - 14.45: Європейська площа ( на межі з вул. Центральна)
  • 15.15 - 16.15: набережна (біля кулі)
  • 16.45 - 17.45: парк Шевченка (заїзд з Набережної, оглядовий майданчик біля фонтану):

 виставка «Париж, збудований за один день», гра для дітей: pictionary, експрес-курси введення до французької мови.

вхід вільний

19.00

Кінотеатр "Родіна" (вул. Столярова,1):

Фільм: « САГАН »

Вартість квитків - 35 грн 

«Альянс Франсез» у Дніпропетровську існує з 1991 року , як громадська міська асоціація українських громадян, що входить до міжнародної мережі «Альянс Франсез» та підпорядкована відділу культури та співробітництва при Посольстві Франції в Україні. Дніпропетровська асоціація «Альянс Франсез»  є першою в Україні за кількістю слухачів курсів французької мови.

На сьогодні в Україні 9 організацій, що виконали умови паризького "Альянс Франсез", зокрема, демократичність функціонування, отримали офіційне визнання як "Альянс Франсез".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...