App Store Google Play

Купив Лексус – чекай, що вкрадуть

16.09.2009 10:50

За статистикою страхових випадків, найчастіше в Україні крадуть  автомобілі «Ауді Q7» та «Лексуси». Про це голова правління страхової групи "ТАС" Дмитро Грицута заявив під час засідання «круглого столу» на тему: «Без страху про страхування» в Інформаційному агентстві "Время" 15 вересня.

За словами Дмитра Грицути, частіше крадуть автомобілі на Західній Україні. "Якщо протягом дня в середньому у Києві уганяють дві машини, то у Львові - сім", - відзначив страховик.

Експерт також відзначив, що трапляються випадки, коли люди, причому відомі та заможні, намагаються заробити на нібито крадіжці свого автомобіля, однак служба безпеки компанії відповідним чином реагує на це.

Представник страхової компанії також торкнувся страхових випадків, що супроводжуються ДТП. Найчастіше у них потрапляють автомобілі «Мазда СХ-7», якими управляють жінки-водії. Пан Грицюта також зазначив, що 40% із застрахованих автомобілів у ДТП не потрапляють взагалі, близько 20% б'ються один раз, є водії, котрі розбивають свої авто кілька раз на рік.

В Україні близько 35% водіїв придбали поліси автоцивільної відповідальності, близько 15% автомобілістів придбали страхові поліси КАСКО. Про це голова правління страхової групи "ТАС" Дмитро Грицута заявив під час засідання «круглого столу» на тему: «Без страху про страхування» в Інформаційному агентстві "Время" 15 вересня.

На думку Дмитра Грицути, страховий бізнес в Україні знаходиться у стадії розвитку, поки що найпопулярнішим видом страхування є страхування громадянської відповідальності водіїв.

"На сьогодні в України зареєстровано близько10 мільйонів автомобілів, тому можете порахувати, скільки автомобілів їздять з полісами автоцивільної відповідальності, скільки з КАСКО", - заявив Дмитро Грицута.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...