App Store Google Play

Купив Лексус – чекай, що вкрадуть

16.09.2009 10:50

За статистикою страхових випадків, найчастіше в Україні крадуть  автомобілі «Ауді Q7» та «Лексуси». Про це голова правління страхової групи "ТАС" Дмитро Грицута заявив під час засідання «круглого столу» на тему: «Без страху про страхування» в Інформаційному агентстві "Время" 15 вересня.

За словами Дмитра Грицути, частіше крадуть автомобілі на Західній Україні. "Якщо протягом дня в середньому у Києві уганяють дві машини, то у Львові - сім", - відзначив страховик.

Експерт також відзначив, що трапляються випадки, коли люди, причому відомі та заможні, намагаються заробити на нібито крадіжці свого автомобіля, однак служба безпеки компанії відповідним чином реагує на це.

Представник страхової компанії також торкнувся страхових випадків, що супроводжуються ДТП. Найчастіше у них потрапляють автомобілі «Мазда СХ-7», якими управляють жінки-водії. Пан Грицюта також зазначив, що 40% із застрахованих автомобілів у ДТП не потрапляють взагалі, близько 20% б'ються один раз, є водії, котрі розбивають свої авто кілька раз на рік.

В Україні близько 35% водіїв придбали поліси автоцивільної відповідальності, близько 15% автомобілістів придбали страхові поліси КАСКО. Про це голова правління страхової групи "ТАС" Дмитро Грицута заявив під час засідання «круглого столу» на тему: «Без страху про страхування» в Інформаційному агентстві "Время" 15 вересня.

На думку Дмитра Грицути, страховий бізнес в Україні знаходиться у стадії розвитку, поки що найпопулярнішим видом страхування є страхування громадянської відповідальності водіїв.

"На сьогодні в України зареєстровано близько10 мільйонів автомобілів, тому можете порахувати, скільки автомобілів їздять з полісами автоцивільної відповідальності, скільки з КАСКО", - заявив Дмитро Грицута.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...