App Store Google Play

Купив Лексус – чекай, що вкрадуть

16.09.2009 10:50

За статистикою страхових випадків, найчастіше в Україні крадуть  автомобілі «Ауді Q7» та «Лексуси». Про це голова правління страхової групи "ТАС" Дмитро Грицута заявив під час засідання «круглого столу» на тему: «Без страху про страхування» в Інформаційному агентстві "Время" 15 вересня.

За словами Дмитра Грицути, частіше крадуть автомобілі на Західній Україні. "Якщо протягом дня в середньому у Києві уганяють дві машини, то у Львові - сім", - відзначив страховик.

Експерт також відзначив, що трапляються випадки, коли люди, причому відомі та заможні, намагаються заробити на нібито крадіжці свого автомобіля, однак служба безпеки компанії відповідним чином реагує на це.

Представник страхової компанії також торкнувся страхових випадків, що супроводжуються ДТП. Найчастіше у них потрапляють автомобілі «Мазда СХ-7», якими управляють жінки-водії. Пан Грицюта також зазначив, що 40% із застрахованих автомобілів у ДТП не потрапляють взагалі, близько 20% б'ються один раз, є водії, котрі розбивають свої авто кілька раз на рік.

В Україні близько 35% водіїв придбали поліси автоцивільної відповідальності, близько 15% автомобілістів придбали страхові поліси КАСКО. Про це голова правління страхової групи "ТАС" Дмитро Грицута заявив під час засідання «круглого столу» на тему: «Без страху про страхування» в Інформаційному агентстві "Время" 15 вересня.

На думку Дмитра Грицути, страховий бізнес в Україні знаходиться у стадії розвитку, поки що найпопулярнішим видом страхування є страхування громадянської відповідальності водіїв.

"На сьогодні в України зареєстровано близько10 мільйонів автомобілів, тому можете порахувати, скільки автомобілів їздять з полісами автоцивільної відповідальності, скільки з КАСКО", - заявив Дмитро Грицута.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...