App Store Google Play

В Південно-Африканській республіці до дніпропетровців стояла черга

14.09.2009 13:08

Команда спортсменів з України, до складу якої увійшли троє дніпропетровців, завоювала перше місце в командних змаганнях та чотири золоті медалі на 11 Чемпіонаті світу з карате-до FSKA,  котрі відбулися в Сан-Сіті 4 - 6 вересня. Загалом участь у змаганнях взяли близько 1400 спортсменів з 24 країн світу.

Минулого разу на світових змаганнях Україну представляли 35 спортсменів, цього ж разу участь у змаганнях взяли лише дніпропетровці. Президент обласної Федерації Фунакоші Шотокан карате України, учасник змагань Андрій Зима припускає, що причиною такого скорочення стало те, що Південно-Африканська республіка розташована все ж далеченько від України, свою роль відіграла і економічна криза.

- Коли в перший день змагань ми завоювали срібло, то зрозуміли - приїхали не даремно. На другий день ми мали вже вісім срібних медалей і чотири золоті. В командних змаганнях ми зайняли перше місце, - з гордістю розповів Андрій Зима на прес-конференції в ІА "Время".

В номінації командні кумі те дніпропетровцям довелося виступити об'єднаним складом з поляками та росіянами, адже за правилами команда має складатись щонайменше з п'яти учасників.

- В результаті, - говорить Андрій, -  наша команда Східної Європи стала кращою. Ми обійшли південноафриканців - це було дуже складно, оскільки традиційно судді віддають перевагу господарям турніру. Однак ми все ж перемогли з рахунком три-нуль.

Богдан Дараган, 17-річний учасник змагань, вивів Україну у фінал, втім через дискваліфікацію за перевищення контакту хлопець посів лише друге місце.

Першим у категорії  до 74 кг став Кирило Кірсанов:

- Це солідна категорія. Я провів чотири двобої, фінальний - із французом, який був кількаразовим чемпіоном світу, тобто з серйозним суперником, і переміг. В абсолютній категорії було близько 40 чоловік, я провів п'ять боїв, у фіналі бився з росіянином і знову виграв бій».

Після змагань, розповідають каратисти, до них вишикувалась справжня черга - всім хотілося змінятись на форму збірної України.

- Доводилось навіть відмовляти, - розповідають хлопці. 

Наразі спортсмени готуватимуться до наступних змагань, що відбудуться в Польщі.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...