App Store Google Play

В Південно-Африканській республіці до дніпропетровців стояла черга

14.09.2009 13:08

Команда спортсменів з України, до складу якої увійшли троє дніпропетровців, завоювала перше місце в командних змаганнях та чотири золоті медалі на 11 Чемпіонаті світу з карате-до FSKA,  котрі відбулися в Сан-Сіті 4 - 6 вересня. Загалом участь у змаганнях взяли близько 1400 спортсменів з 24 країн світу.

Минулого разу на світових змаганнях Україну представляли 35 спортсменів, цього ж разу участь у змаганнях взяли лише дніпропетровці. Президент обласної Федерації Фунакоші Шотокан карате України, учасник змагань Андрій Зима припускає, що причиною такого скорочення стало те, що Південно-Африканська республіка розташована все ж далеченько від України, свою роль відіграла і економічна криза.

- Коли в перший день змагань ми завоювали срібло, то зрозуміли - приїхали не даремно. На другий день ми мали вже вісім срібних медалей і чотири золоті. В командних змаганнях ми зайняли перше місце, - з гордістю розповів Андрій Зима на прес-конференції в ІА "Время".

В номінації командні кумі те дніпропетровцям довелося виступити об'єднаним складом з поляками та росіянами, адже за правилами команда має складатись щонайменше з п'яти учасників.

- В результаті, - говорить Андрій, -  наша команда Східної Європи стала кращою. Ми обійшли південноафриканців - це було дуже складно, оскільки традиційно судді віддають перевагу господарям турніру. Однак ми все ж перемогли з рахунком три-нуль.

Богдан Дараган, 17-річний учасник змагань, вивів Україну у фінал, втім через дискваліфікацію за перевищення контакту хлопець посів лише друге місце.

Першим у категорії  до 74 кг став Кирило Кірсанов:

- Це солідна категорія. Я провів чотири двобої, фінальний - із французом, який був кількаразовим чемпіоном світу, тобто з серйозним суперником, і переміг. В абсолютній категорії було близько 40 чоловік, я провів п'ять боїв, у фіналі бився з росіянином і знову виграв бій».

Після змагань, розповідають каратисти, до них вишикувалась справжня черга - всім хотілося змінятись на форму збірної України.

- Доводилось навіть відмовляти, - розповідають хлопці. 

Наразі спортсмени готуватимуться до наступних змагань, що відбудуться в Польщі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...