App Store Google Play

В Південно-Африканській республіці до дніпропетровців стояла черга

14.09.2009 13:08

Команда спортсменів з України, до складу якої увійшли троє дніпропетровців, завоювала перше місце в командних змаганнях та чотири золоті медалі на 11 Чемпіонаті світу з карате-до FSKA,  котрі відбулися в Сан-Сіті 4 - 6 вересня. Загалом участь у змаганнях взяли близько 1400 спортсменів з 24 країн світу.

Минулого разу на світових змаганнях Україну представляли 35 спортсменів, цього ж разу участь у змаганнях взяли лише дніпропетровці. Президент обласної Федерації Фунакоші Шотокан карате України, учасник змагань Андрій Зима припускає, що причиною такого скорочення стало те, що Південно-Африканська республіка розташована все ж далеченько від України, свою роль відіграла і економічна криза.

- Коли в перший день змагань ми завоювали срібло, то зрозуміли - приїхали не даремно. На другий день ми мали вже вісім срібних медалей і чотири золоті. В командних змаганнях ми зайняли перше місце, - з гордістю розповів Андрій Зима на прес-конференції в ІА "Время".

В номінації командні кумі те дніпропетровцям довелося виступити об'єднаним складом з поляками та росіянами, адже за правилами команда має складатись щонайменше з п'яти учасників.

- В результаті, - говорить Андрій, -  наша команда Східної Європи стала кращою. Ми обійшли південноафриканців - це було дуже складно, оскільки традиційно судді віддають перевагу господарям турніру. Однак ми все ж перемогли з рахунком три-нуль.

Богдан Дараган, 17-річний учасник змагань, вивів Україну у фінал, втім через дискваліфікацію за перевищення контакту хлопець посів лише друге місце.

Першим у категорії  до 74 кг став Кирило Кірсанов:

- Це солідна категорія. Я провів чотири двобої, фінальний - із французом, який був кількаразовим чемпіоном світу, тобто з серйозним суперником, і переміг. В абсолютній категорії було близько 40 чоловік, я провів п'ять боїв, у фіналі бився з росіянином і знову виграв бій».

Після змагань, розповідають каратисти, до них вишикувалась справжня черга - всім хотілося змінятись на форму збірної України.

- Доводилось навіть відмовляти, - розповідають хлопці. 

Наразі спортсмени готуватимуться до наступних змагань, що відбудуться в Польщі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...