App Store Google Play

У комунальну власність громади Дніпропетровська метро передасть облрада

11.09.2009 09:25

Облрада передатcnm дніпропетровський метрополітен у комунальну власність громади міста.Таке рішення було прийняте 8 вересня на розширеній нараді з питань будівництва першої ділянки метрополітену в Дніпропетровській обласній раді, яке проводив голова облради Юрій Вілкул.
У засіданні також взяли участь керівник ОДА Віктор Бондар, міський голова Іван Куліченко, члени президії, керівники профільних управлінь та відділів ОДА.

Відкриваючи засідання, Юрій Вілкул зазначив, що депутати обласної ради стурбовані ситуацією, яка склалася на будівництві метро в обласному центрі. З метою детального її вивчення та визначення шляхів розв'язання існуючих проблем розпорядженням голови облради створено робочу групу обласної ради. Висновки, зроблені нею, і стали підставою для проведення зазначеного засідання Президії.

Наступного року виповнюється п'ятнадцять років від дня введення у дію першої пускової ділянки першої черги метрополітену від станції "Комунарівська" до станції "Вокзальна" будівельною довжиною 7,08 км. Відтоді будівництво було практично зупинене.

На виконання Державної програми будівництва та розвитку мережі метрополітенів, розрахованої на 2006-2010 роки, за затверджених Програмою 373,7 млн.грн., наразі профінансовано лише 98 млн.грн. Зрозуміло, що при такому розкладі жодної станції більше не було введено в експлуатацію. На сьогодні Дніпропетровське метро є найкоротшим у світі. Проте цей рекорд для жителів мегаполісу є маловтішним.

У відповідь на численні звернення обласної та міської ради до Кабінету Міністрів щодо виділення коштів на фінансування об'єкту, урядовою постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня прийняте рішення про виділення зі Стабілізаційного фонду 25 млн. грн. для Дніпропетровського метрополітену. Але це навіть не десята частина від необхідної суми, адже згідно з Державною програмою на поточний рік планувалося виділити 273,4 млн.грн.

Голова обласної ради висловив занепокоєння виникненням реальної загрози затоплення збудованого метробудівниками тунелю підземними водами. У центральній частині міста - під площею Леніна - тиск ґрунтових вод становить 140 кубометрів на годину. Зупинка водовідведення загрожує серйозною техногенною катастрофою.

Зважаючи на ситуацію, що склалася, Юрій Вілкул запропонував членам Президії і запрошеним висловити свої думки з приводу обговорюваного питання. Адже Дніпропетровський метрополітен з категорії довгобудів ризикує перейти до категорію техногенно-небезпечних об'єктів.

На переконання заступника голови обласної ради - голови робочої групи Івана Лазаренка, в жодному разі не можна припуститися зупинки будівництва. Сьогодні треба залучити усі резерви і важелі впливу для продовження робіт. При цьому чиновник висловився за залучення до будівельних робіт вітчизняних будівельників і виробників рухомого складу замість запропонованих головою облдержадміністрації китайських інвесторів.

За продовження будівництва висловився і міський голова Дніпропетровська. Місто давно готове взяти підприємство у комунальну власність, але на урядовому рівні питання "зависло" з причини якоїсь „технічної" помилки. Виділені ж Кабміном 25 мільйонів дозволять тільки безаварійно „дожити" цей рік. А з наступного ці ж проблеми постануть знов.

Після озвучених варіантів розв'язання ситуації, що склалася, учасники наради ухвалили рішення передати дніпропетровський метрополітен у комунальну власність громади міста.

У зв'язку із цим, обласній держадміністрації рекомендовано уточнити кошторисну документацію проекту будівництва першої черги метрополітену з виділенням окремим пунктом коштів на придбання сучасного обладнання, та передбачити можливість використання наявних коштів на придбання цього обладнання.



Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...