App Store Google Play

Дніпропетровський дельфінарій – знущання над тваринами

08.09.2009 15:10
Фізіологія дельфінів розрахована на фізичну активність, вони повинні пірнати на глибину 500 метрів і більше. В умовах дніпропетровського цирку-шапіто це неможливо, отже ймовірно, дельфіни будуть закінчувати життя суїцидом. Про це на вчорашній прес-конференції повідомив професор НХУ ХПІ Олександр Ющенко.

«Смішно взагалі казати про утримання дельфінів у тимчасовій конструкції, яку і дельфінарієм складно назвати. Для їх нормальної життєдіяльності в неволі потрібна велика площа, глибина, об'єм басейну, температура води тощо, - сказав Олександр Ющенко, - вода, в якій збираються тримати дельфінів, взагалі непридатна для їхнього життя. Ловити дельфінів та поміщати їх в клітки - взагалі аморально. Дніпропетровську не можна повторювати такого сорому, з яким стикнувся Харків».

За словами професора, в подібному харківському дельфінарії середовище утримання дуже погано відображалось на здоров'ї дельфінів і врешті їх прийшлось переселити ближче до моря.

"У природньому середовищі дельфін щоденно пропливає 100-150 км., що просто необхідно йому для нормального функціонування всіх органів. Знаходячись в дельфінарії, тварина цього позбавлена і знаходиться як у тюрмі", - сказав Олександр Ющенко.

Редактор газети «Лица» Олена Гарагуц, також присутня на прес-конференції, повідомила, що дельфіни живуть в природному середовищі в 10 разів довше, аніж в клітках. «Тривалість життя дельфінів в неволі - лише 3-5 років. Тому в багатьох країнах дельфінарії заборонені взагалі, - сказала Олена Гарагуц, - Будівництво дельфінарія в Дніпропетровську - це нонсенс!».

Як повідомляв "Дніпроград", облаштування дельфінарію відбулось з грубим порушенням законодавства. А 12 вересня, в день вікриття дельфінарію, громадські організації проведуть пікетування дельфінарію. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...