App Store Google Play

Дніпропетровський дельфінарій – знущання над тваринами

08.09.2009 15:10
Фізіологія дельфінів розрахована на фізичну активність, вони повинні пірнати на глибину 500 метрів і більше. В умовах дніпропетровського цирку-шапіто це неможливо, отже ймовірно, дельфіни будуть закінчувати життя суїцидом. Про це на вчорашній прес-конференції повідомив професор НХУ ХПІ Олександр Ющенко.

«Смішно взагалі казати про утримання дельфінів у тимчасовій конструкції, яку і дельфінарієм складно назвати. Для їх нормальної життєдіяльності в неволі потрібна велика площа, глибина, об'єм басейну, температура води тощо, - сказав Олександр Ющенко, - вода, в якій збираються тримати дельфінів, взагалі непридатна для їхнього життя. Ловити дельфінів та поміщати їх в клітки - взагалі аморально. Дніпропетровську не можна повторювати такого сорому, з яким стикнувся Харків».

За словами професора, в подібному харківському дельфінарії середовище утримання дуже погано відображалось на здоров'ї дельфінів і врешті їх прийшлось переселити ближче до моря.

"У природньому середовищі дельфін щоденно пропливає 100-150 км., що просто необхідно йому для нормального функціонування всіх органів. Знаходячись в дельфінарії, тварина цього позбавлена і знаходиться як у тюрмі", - сказав Олександр Ющенко.

Редактор газети «Лица» Олена Гарагуц, також присутня на прес-конференції, повідомила, що дельфіни живуть в природному середовищі в 10 разів довше, аніж в клітках. «Тривалість життя дельфінів в неволі - лише 3-5 років. Тому в багатьох країнах дельфінарії заборонені взагалі, - сказала Олена Гарагуц, - Будівництво дельфінарія в Дніпропетровську - це нонсенс!».

Як повідомляв "Дніпроград", облаштування дельфінарію відбулось з грубим порушенням законодавства. А 12 вересня, в день вікриття дельфінарію, громадські організації проведуть пікетування дельфінарію. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...