App Store Google Play

Мешканка Дніпропетровська вирушила до Києва

07.09.2009 10:19

34-річна мешканка Дніпропетровська Марина Рева у неділю, 6 вересня, вирушила пішки до столиці. У такий спосіб жінка долучилася до акції "Один день пішки заради життя", метою якої є привертання уваги українських жінок до необхідності піклуватись про своє здоров'я та підвищення рівня обізнаності українок щодо раку молочної залози. 

До Києва Марина планує дістатися до 26 вересня - саме цього дня у столиці має пройти благодійна акція «Один день пішки заради життя».

- Я пройду 479 кілометрів від Дніпропетровська до Києва заради того, щоб кожна жінка в Україні зрозуміла: ми потрібні нашим родинам, ми - берегині. Жінки, наш обов'язок - бути здоровими. Передусім, ми самі повинні звертатися до лікарів на профілактичні огляди, попри зайнятість і швидкий темп життя, незважаючи на рівень статків та місце проживання, - впевнена Марина.

Сумувати в дорозі їй не доведеться, адже шлях до столиці вона долатиме разом з 24-річною донеччанкою Вікторією Тищенко. Ще три учасниці - зі Львову, Харкова та Одеси днями вже вирушили до Києва, тож зустрінутсья всі вони на столичному Майдані Незалежності 26 вересня 2009 року.

Організатори акції «Один день пішки заради життя» переконані, що зниження ризиків захворіти, дотримуючись здорового способу життя та регулярне профілактичне обстеження молочних залоз - це єдиний на сьогодні ефективний спосіб раннього виявлення раку молочної залози, що може врятувати життя тисячам українських жінок.

Рак молочної залози - найпоширеніше онкологічне захворювання у жінок. При виявлені на ранніх стадіях сьогодні у 95% випадків лікарі гарантують видужання та збереження повноцінного життя жінки. На жаль в Україні, зокрема на Дніпропетровщині, рівень смертності від раку молочної залози є доволі високим, що передусім зумовлене виявленням захворювання на пізніх стадіях.

Теги: акція, рак

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...