App Store Google Play

Мешканка Дніпропетровська вирушила до Києва

07.09.2009 10:19

34-річна мешканка Дніпропетровська Марина Рева у неділю, 6 вересня, вирушила пішки до столиці. У такий спосіб жінка долучилася до акції "Один день пішки заради життя", метою якої є привертання уваги українських жінок до необхідності піклуватись про своє здоров'я та підвищення рівня обізнаності українок щодо раку молочної залози. 

До Києва Марина планує дістатися до 26 вересня - саме цього дня у столиці має пройти благодійна акція «Один день пішки заради життя».

- Я пройду 479 кілометрів від Дніпропетровська до Києва заради того, щоб кожна жінка в Україні зрозуміла: ми потрібні нашим родинам, ми - берегині. Жінки, наш обов'язок - бути здоровими. Передусім, ми самі повинні звертатися до лікарів на профілактичні огляди, попри зайнятість і швидкий темп життя, незважаючи на рівень статків та місце проживання, - впевнена Марина.

Сумувати в дорозі їй не доведеться, адже шлях до столиці вона долатиме разом з 24-річною донеччанкою Вікторією Тищенко. Ще три учасниці - зі Львову, Харкова та Одеси днями вже вирушили до Києва, тож зустрінутсья всі вони на столичному Майдані Незалежності 26 вересня 2009 року.

Організатори акції «Один день пішки заради життя» переконані, що зниження ризиків захворіти, дотримуючись здорового способу життя та регулярне профілактичне обстеження молочних залоз - це єдиний на сьогодні ефективний спосіб раннього виявлення раку молочної залози, що може врятувати життя тисячам українських жінок.

Рак молочної залози - найпоширеніше онкологічне захворювання у жінок. При виявлені на ранніх стадіях сьогодні у 95% випадків лікарі гарантують видужання та збереження повноцінного життя жінки. На жаль в Україні, зокрема на Дніпропетровщині, рівень смертності від раку молочної залози є доволі високим, що передусім зумовлене виявленням захворювання на пізніх стадіях.

Теги: акція, рак


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...