App Store Google Play

Захоплено завод "Таврія". Є постраждалі

04.09.2009 07:09

Учора приблизно о 20.30 група невідомих намагалася штурмом захопити адміністративну будівлю заводу "Таврія" у Новій Каховці, що на Херсонщині.

Як повідомив керівник підприємства Олександр Сидоренко, невідомі люди, не надавши жодних документів і пояснень, проникли на територію підприємства і намагалася штурмом захопити будівлю заводу, де розташовані кабінети керівництва, бухгалтерія тощо.

На підприємстві на той час перебувала група працівників, які чергували на випадок спроби захоплення. Однак вони не змогли завадити нападникам вдертися у приміщення.

Керівництво заводу викликало міліцію, яка затримала частину нападників. Під час штурму сталася стрільба, були застосовані шумо-світлові гранати. За інформацією джерел УНІАН, під час сутички постраждали представники обох сторін, є тяжко поранені.

Як стало відомо виданню  з поінформованих джерел, у зазначений час на територію заводу в'їхали кілька автобусів з невідомими особами у чорному одязі та масках, які вчинили на заводі протизаконні дії, внаслідок яких близько 10 осіб отримали поранення і були госпіталізовані.

Водночас у МВС повідомили, що безпосередньо глава відомства Юрій Луценко зв'язувався з мером міста, депутатами і зазначив, що ніхто не має права діяти протизаконно по відношенню до підприємства і його працівників.

Як пізніше повідомила агенця, міліція взяла в оточення близько 150 осіб, які зараз перебувають на площі перед будівлею заводу "Таврія", за даними МВС в цій операції задіяний весь особовий склад міліції Нової Каховки.

АВФ Таврія входить до Першого національного виноробного холдингу, що, у свою чергу, входить до складу корпорації Логос (Дніпропетровськ). Як керуюча структура ПНВХ також поєднує ТОВ "Інкерманський завод марочних вин (Севастополь, АРК), ТОВ Качинський+ (АРК) та ЗАЗ Чорноморець (АРК), радгосп-завод ім. Поліни Осипенко. Загальна площа виноградників холдингу перевищує 4 тис. га.

Останні декілька місяців триває конфлікт між мажоритарними власниками та директором, який є мінорітарієм і, за словами його опонентів, відмовляється йти з поста керівника, незважаючи на завершення терміну контракту.Через цей самий конфлікт між директором та акціонерами завод зупинив поставки своєї продукції в торговельні мережі ще наприкінці липня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Доля бути вічно зрадженими

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...