App Store Google Play

Захоплено завод "Таврія". Є постраждалі

04.09.2009 07:09

Учора приблизно о 20.30 група невідомих намагалася штурмом захопити адміністративну будівлю заводу "Таврія" у Новій Каховці, що на Херсонщині.

Як повідомив керівник підприємства Олександр Сидоренко, невідомі люди, не надавши жодних документів і пояснень, проникли на територію підприємства і намагалася штурмом захопити будівлю заводу, де розташовані кабінети керівництва, бухгалтерія тощо.

На підприємстві на той час перебувала група працівників, які чергували на випадок спроби захоплення. Однак вони не змогли завадити нападникам вдертися у приміщення.

Керівництво заводу викликало міліцію, яка затримала частину нападників. Під час штурму сталася стрільба, були застосовані шумо-світлові гранати. За інформацією джерел УНІАН, під час сутички постраждали представники обох сторін, є тяжко поранені.

Як стало відомо виданню  з поінформованих джерел, у зазначений час на територію заводу в'їхали кілька автобусів з невідомими особами у чорному одязі та масках, які вчинили на заводі протизаконні дії, внаслідок яких близько 10 осіб отримали поранення і були госпіталізовані.

Водночас у МВС повідомили, що безпосередньо глава відомства Юрій Луценко зв'язувався з мером міста, депутатами і зазначив, що ніхто не має права діяти протизаконно по відношенню до підприємства і його працівників.

Як пізніше повідомила агенця, міліція взяла в оточення близько 150 осіб, які зараз перебувають на площі перед будівлею заводу "Таврія", за даними МВС в цій операції задіяний весь особовий склад міліції Нової Каховки.

АВФ Таврія входить до Першого національного виноробного холдингу, що, у свою чергу, входить до складу корпорації Логос (Дніпропетровськ). Як керуюча структура ПНВХ також поєднує ТОВ "Інкерманський завод марочних вин (Севастополь, АРК), ТОВ Качинський+ (АРК) та ЗАЗ Чорноморець (АРК), радгосп-завод ім. Поліни Осипенко. Загальна площа виноградників холдингу перевищує 4 тис. га.

Останні декілька місяців триває конфлікт між мажоритарними власниками та директором, який є мінорітарієм і, за словами його опонентів, відмовляється йти з поста керівника, незважаючи на завершення терміну контракту.Через цей самий конфлікт між директором та акціонерами завод зупинив поставки своєї продукції в торговельні мережі ще наприкінці липня.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...