App Store Google Play

Влада цілеспрямовано знищує приватні школи

04.09.2009 12:04
Протягом останніх років система приватних навчальних закладів у місті Дніпропетровську піддається цілеспрямованому цькуванню з боку міських та районних чиновників від освіти. Про це йдеться у заяві ГРАДу, розповсюдженій вчора прес-центром організації.

«За останні роки із 13 приватних шкіл залишилось 6 діючих. Ще місяць тому ми спостерігали примусове виселення на виконання рішення суду школи Самійленків із орендованої ними будівлі на тому ж житловому масиві Сокіл», - говориться в повідомленні. Як повідомляв «Дніпроград», тепер чиновники від освіти взялись за приватну середню школу «Лінгва».

«Складається враження, що основним мотивом дій міського управління, районних відділів освіти проти приватних шкіл є боротьба проти конкурентів комунальних закладів освіти, яка пов'язана з перерозподілом фінансових потоків у цій галузі», - вважає координатор ГРАДу Андрій Денисенко.

Говорячи про ситуацію зі школою «Лінгва», ГРАД, діючи на звернення батьківського комітету школи, закликає сторони конфлікту вирішувати всі проблеми в даній ситуації виключно в правовій площині. «Дії пана Левчука, пані Драненко є перевищенням службових повноважень, перешкоджанням у доступі до власного майна, зокрема до електричного обладнання, яке знаходиться на балансі «Лінгви», та було незаконно опечатане працівниками дитсадочку та відділу освіти», - говориться в заяві ГРАДу.

На думку Андрія Денисенка, батькам і дітям, які навчаються в цій школі, чиновниками завдано значних моральних збитків та психологічної травми, а СШ «Лінгва» як приватному закладові завдано чималих матеріальних збитків. ГРАД вважає приватні освітні заклади надзвичайно важливим елементом системи освіти у Дніпропетровську, який забезпечує підвищення її рівня, її конкурентноспроможність, та реалізацію права батьків та учнів на отримання якісної освіти європейського рівня.

В даній ситуації ГРАД виступає за виконання рішення суду з урахуванням необхідності продовження існування даного закладу і забезпечення безперебійного навчального процесу, і звертається до міського голови Дніпропетровська Івана Куліченка із наполегливою вимогою забезпечити функціонування цього закладу до закінчення першої чверті поточного навчального року, надавши таким чином керівництву «Лінгви» можливість орендувати інше приміщення, а дітям - можливість продовжити отримання освіти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Про довіру і віроломство

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...