App Store Google Play

Переможну ходу “Дніпра” зупинив “Арсенал”

07.08.2009 23:25

Матч другої та четвертої команд поточної першості, як і очікувалося. Став окрасою туру. Особливість його полягала в тому, що кістяк Арсеналу цього сезону складають гравці. Які списані з основного складу "Дніпра" як непотріб. Отож, уболівальники цікавились: чи "Дніпро перший" переможе "Дніпро другий".

Олександр Заваров, який був дискваліфікований на цей матч і спостерігав за діями своїх підопічних з ложі преси, не став кокетувати і виставив проти господарів в основному складі одразу п'ятьох колишніх дніпрян: Шершуна, Мазілу, Воробея, Єщенка та Грицая. А Ролан Гусєв залишився у запасі. "Дніпро" ж розпочав матч у звичному складі, як і два попередніх матчі.

На момент початку гри на трибунах були присутні не більше семи-восьми тисяч уболівальників, при цьому заповнені були не лише сектори, квитки на які коштували 10 гривень, але й центральні - з квитками по 120 гривень. При цьому місця по 20, 40 та 60 гривень попитом не користувались. Якщо ж врахувати якість продемонстрованої підопічними Безсонова гри, а надто - по перерві, вочевидь, це і є той максимум, на який слід розраховувати ФК "Дніпро" у домашніх матчах.

Дніпряни взялися до справи буквально з перших секунд двобою, намагаючись якомога швидше вийти уперед. Вже на третій хвилині найактивніший у господарів - Євген Селезньов отримав прихований пас у Феррейри, переграв двох захисників і завдав небезпечного удару в дальній кут. Проте, захисник Євсєєв зрізав м'яча на кутовий. На 9 хвилині Дєнісов вкинув аут прямісінько у воротарський майданчик, Рева не став виходити, а залишився на стрічці. І не дарма - Гоменюк з трьох метрів влучив у воротаря.

Не слід, однак. Вважати, що гра проходила в одні ворота, адже "Арсенал" до поточного туру мав другий показник після київського "Динамо"  в графі збитих м'ячів. У звітному матчі каноніри також не мали наміру відсиджуватись біля власних воріт. В проміжку з 12 по 14 хвилину Боровик тричі поспіль рятував свою команду: спочатку наші захисники забули в центрі штрафної Шершуна і той буквально розстрілював ворота, потім Мазілу бив головою з лінії штрафного майданчика. А після двох поспіль кутових Грицай просто влучив у Боровика.

Гра продовжувалася на зустрічних курсах. Усвідомлюючи, що атака є кращим захистом, обидві команди в перші півгодини переводили м'яча до воріт суперника щойно отримували його. Примітно, що крайні захисники дніпрян - Дєнісов та Алсідес - майже не відходили на свою половину, відбираючи м'яча близ центральної лінії поля та беручи активну участь в атаках.

Кращим у перші півгодини гри, безумовно, був воротар гостей Віталій Рева, яки буквально знімав м'яча з голови Алсідеса, Ротаня, витягнув удари Феррейри, Гоменюка та того ж Алсідеса. Відбив він також і удар Ротаня з-під самої поперечки. Руслан виявився найспритнішим при подачі чергового - п'ятого на той момент кутового на ближній штанзі. Проте, м'яч впав посеред воротарського, а жоден з захисників голкіпера не підстрахував, тож Євген Селезньов вколотив його у сітку з двох метрів.

Наступної хвилини сталася подія, яка багато в чому визначила подальший хід гри -  "Дніпро" втратив Феррейру. Данилов виконав підкат ззаду, Осмар упав і не зміг підвестися навіть після втручання лікарів. Безсонов замінив Феррейру на Панаєва, який відверто боявся м'яча і після кількох зірваних атак був, у свою чергу, замінений на Холєка. До кінця тайму "Дніпро" продовжував атакувати. Швидше за інерцією, але до голу було далеко.

Другий тайм став повною протилежністю першого і, відповідно, повторенням матч тижневої давнини у Луганську. "Дніпро" фактично зупинився, натомість суперники почали відчувати слабкість нашої команди. Кудись зникла швидкість в діях "Дніпра" і виявилося, що кияни штовхаються і грають в пас ніяк не гірше за дніпрян. А атакуючий дует Мазілу-Воробей взаємодіє набагато краще та ефективніше, ніж Гоменюк-Селезньов.

Гол у наші ворота назрівав від самого початку тайму. На 49 хвилині Мазілу з семи метрів головою трохи не влучив у ворота. Хвилину потому він скинув м'яча на Воробея, який замашно приклався з лінії штрафного - Боровик просто спостерігав, як м'яч влучив у поперечку. А на 62 хвилині наші "догралися": Чеберячко зробив незрозумілий стрибок на перехоплення м'яча і не поцілив, Алсідес з Калиниченком не поділили Воробея, який перестрибнув обох  і скинув м'яча на лінію воротарського майданчика, де Русол проґавив Мазілу. Слід визнати, що голкіпер "Дніпра" в цей момент виключився з гри і спостерігав, як йому забивають гол .

За рахунку 1:1 гра "Дніпр" розвалися взагалі: всі атаки обривалися вже на другому-третьому пасі, м'яч подовгу гостював на нашій половині поля, а креативні хавбеки "Дніпра" час під часу вдавалися до відвертих грубощів. Так, на 67 хвилині чергова пожежа в штрафному дніпрян завершилася тим, що спочатку Боровик, а потім Русол виносили м'яча зі стрічки, а на 81 Єщенко й Мазілу півхвилини вдвох знущалися з захисту "Дніпра" а поки Денісов не вивів м'яча на кутовий. Після подачі останнього Грицай пробивав в кут і Боровик лише ледь торкнувся м'яча пучками рукавичок.

Спалах активності господарів - останній у грі -прийшовся на хвилини з 70 по 78. Проте, здобути більше, ніж два кутових, які Шершун та Рева легко відбили, та удар Калиниченка головою з 18 метрів наші не спромоглися. Не допоміг ані новачок Кастільо, ані два поспіль падіння Селезньова в штрафному "Арсеналу". Навіть фінальний свисток застав в атаці "Арсенал", а не "Дніпро".

Підбиваючи підсумок, слід визнати, що "Дніпро" не лише не переграв "Арсенал" у рідних стінах, але й ледь уникнув поразки. Причиною цього, насамперед, є незадовільна фізична форма більшості виконавців. Що стає помітною вже близько 40 хвилини гри. Цей факт тим більше дивує, що Володимира Безсонова прийнято вважати тренером, який приділяє фізичній готовності гравців значно більше уваги, ніж тактиці та взаємодії.

 

Дніпро Арсенал1:1  (1:0)

"Дніпро": 12. Боровик, 9. Гоменюк (99. Кастільо, 70), 11. Селезньов, 14. Чеберячко, 16. Русол, 18. Феррейра (24. Пашаєв, 32; 25. Холєк, 77), 19. Денісов, 21. Алсідес, 26. Калініченко, 28. Назаренко, 29. Ротань

"Арсенал": Рева, 4. Симоненко, 5. Шершун, 7. Мазілу, 10. Воробей (Джакобія, 90+1), 11. Жоземар (13. Міколюнас, 54), 16. Євсєєв, 18. Данілав, 29. Єщенко, 33. Хомин, 35. Грицай

Голи: Селезньов (30) - Мазілу (63)

Попередження: Гоменюк (24), Алсідес (89) - Євсєєв (20), Данілав (42), Жоземар (51), Міколюнас (55), Єщенко (84)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...