App Store Google Play

Євро в Україні прийматимуть два міста. Дніпропетровська серед них немає?

30.04.2009 17:01
У футбольному колі пройшла інформація, що 4 українських міста даремно витрачають гроші на підготовку до чемпіонату Євро-2012. Нагадаємо, що офіційно рішення про те, які міста прийматимуть Євро-2012, буде оголошене 13 травня в Бухаресті на засіданні Виконкому УЄФА.

Як повідомляють польські джерела, УЄФА таємно вже прийняло рішення. З шести українських міст, Євро-2012 будуть зустрічати лише два. І це рішення з'явилося після того, як президент УЄФА Мішель Платіні побував в Україні.

Польщі вдалося утримати в переліку міст чотири позиції. Футбольний бомонд називає цю новину чутками. Тим не менше саме ці чутки змусили на початку цього тижня Україну і Польщу підготувати звернення до УЄФА з проханням рівномірного розподілу міст між двома країнами.

За даними польської преси УЄФА ухвалив рішення відмовити Дніпропетровську, Харкові та Донецьку. У переліку залишили Київ та Одесу. Перед Львовом поставили знак питання.

Виникає питання: чому саме ті міста, де вже споруджені або майже побудовані футбольні арени. Це означає, що Мішель Платіні не вірить, що за три роки в Україні будуть відбудовані дороги між українськими містами, що запрацюють належним чином залізничні сполучення, а відповідно - європейський вболівальник не захоче їхати в Харків, Дніпропетровськ та Донецьк.

Водночас у Києва та Одеси немає проблем з готелями, між містами є чудове транспортне сполучення, відповідно найбільший аеровокзал і найбільший порт. Ну а Львів під питанням тільки через пізній початок будівництва спортивної арени.

За матеріалами ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...