App Store Google Play

Євро в Україні прийматимуть два міста. Дніпропетровська серед них немає?

30.04.2009 17:01
У футбольному колі пройшла інформація, що 4 українських міста даремно витрачають гроші на підготовку до чемпіонату Євро-2012. Нагадаємо, що офіційно рішення про те, які міста прийматимуть Євро-2012, буде оголошене 13 травня в Бухаресті на засіданні Виконкому УЄФА.

Як повідомляють польські джерела, УЄФА таємно вже прийняло рішення. З шести українських міст, Євро-2012 будуть зустрічати лише два. І це рішення з'явилося після того, як президент УЄФА Мішель Платіні побував в Україні.

Польщі вдалося утримати в переліку міст чотири позиції. Футбольний бомонд називає цю новину чутками. Тим не менше саме ці чутки змусили на початку цього тижня Україну і Польщу підготувати звернення до УЄФА з проханням рівномірного розподілу міст між двома країнами.

За даними польської преси УЄФА ухвалив рішення відмовити Дніпропетровську, Харкові та Донецьку. У переліку залишили Київ та Одесу. Перед Львовом поставили знак питання.

Виникає питання: чому саме ті міста, де вже споруджені або майже побудовані футбольні арени. Це означає, що Мішель Платіні не вірить, що за три роки в Україні будуть відбудовані дороги між українськими містами, що запрацюють належним чином залізничні сполучення, а відповідно - європейський вболівальник не захоче їхати в Харків, Дніпропетровськ та Донецьк.

Водночас у Києва та Одеси немає проблем з готелями, між містами є чудове транспортне сполучення, відповідно найбільший аеровокзал і найбільший порт. Ну а Львів під питанням тільки через пізній початок будівництва спортивної арени.

За матеріалами ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...