App Store Google Play

Дніпропетровські парки відкривають новий сезон

30.04.2009 14:38
Завтра, 1 травня, у трьох центральних парках Дніпропетровська, які на сьогодні знаходяться у підпорядкуванні управління культури та мистецтв міської ради, відкриється новий весняно-літній сезон. Міська рада потурбувалась, аби Центральний дитячий парк ім. Л. Глоби, Центральний парк культури та відпочинку ім.Т.Шевченка та Парк культури і відпочинку ім.Б.Хмельницького до травневих свят були повністю підготовлені для прийняття відвідувачів.

Як повідомила під час сьогоднішньої конференції заступник міського голови Ірина Зайцева, у всіх зазначених парках очищено територію від зимових накопичень та вивезено сміття, впорядковано клумби та висаджено ранні квіти.

«Зокрема, у парку Шевченка встановлено 60 додаткових лавок, на Комсомольському острові впорядковано 2 туалети, а на території парку додатково розміщено 20 біотуалетів. Проведено роботу з підприємцями, у власності яких знаходяться діючі атракціони. На сьогодні всі вони обстежені дніпропетровським експертно-технічним центром і мають дозвіл на експлуатацію», - розповіла Ірина Зайцева.

За словами чиновниці, проблемним залишається вирішення питання каналізації Комсомольського острову, тому міський голова Іван Куліченко віддав відповідне розпорядження і проектні служби міста вже розпочали роботу по виготовленню проекту. Також ГоловАПУ розробляє реконструкцію колонади, що є своєрідною візитівкою парка Шевченка.

Реконструювати планують і парк Б.Хмельницького. За задумом там мають відкрити волейбольний та баскетбольний майданчики, а також тенісні корти. Затримка - лише за інвестором.

Центральний дитячий парк ім.Л.Глоби, за словами Ірини Зайцевої, впродовж травня-червня стане епіцентром масових гулянь і святкових урочистостей. Традиційно у день Перемоги там відбудеться фестиваль фронтової пісні та частування солдатською кашею, також там планують провести свято сім`ї та змагання для дітей-інвалідів. Щодо дії атракціонів, то Ірина Зайцева запевнила, що 5 атракціонів, що належали комунальній власності, списано, усі інші пройшли технічну перевірку.

Загалом на благоустрій трьох зазначених парків з міського бюджету виділено 1млн.300 тис.грн. на рік, найбільше - 600 тис. грн. отримав парк Шевченка, найменше (200 тис.грн.) - парк Б.Хмельницького. Здебільшого витрати стосуються прибирання та вивозу сміття, на інші забаганки - коштів, на жаль, не вистачає.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...
Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...