App Store Google Play

Бичков відправив уряд в ліс

29.04.2009 10:42

Як заявив у програмі «2Д» на радіо «Ера ФМ» народний депутат України останніх кількох скликань, голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпряни» Сергій Бичков, ключовим фактором, який заважає Україні подолати економічну кризу, є політична нестабільність.

«Весь наш політикум діє лише з огляду на власні рейтинги. Уряду слід діяти згідно викликів кризи, а він діє, як у нормальні часи. Вітчизняна економіка потребує негайного втручання, а виборців «годують» рейтинговими виступами на телевізійних ток-шоу, які перетворились на справжнісінький цирк», - заявив він.

За словами голови «Дніпряни», останнім часом Президент почав активно пропонувати економічні ініціативи, направлені на скорочення видатків бюджету. Однак постає питання їх реалізації.

«Досі в країні немає міністра фінансів, а про міністерство промислової політики взагалі годі й говорити - його де-факто не існує, як і самої промислової політики. Податкова більше не в змозі виконувати державні плани по збору податків, оскільки бізнес не відчуває підтримки з боку держави. Урядовцям слід брати приклад з сусідньої Польщі, яка в умовах кризи скорочує державні видатки, і як результат, згідно прогнозів західних економістів, вона буде чи не єдиною країною в Європі, яка покаже зростання ВВП на 1%», - зауважив Сергій Бичков.

На його думку, через те, що уряд досі не виробив стратегію виходу з кризи, підтримки виробничих галузей, економіка України матиме непоправні втрати. «Те, що у першу чергу рятується банківський сектор, абсолютно правильний крок, оскільки добре відомо, що він є кровоносною системою економіки будь-якої країни. Однак без відновлення виробництва це матиме ледь відчутний ефект. Але ж в Україні є виробничий потенціал, який може стати постійним джерелом надходжень валюти за умови грамотної державної підтримки. Мова йде про літакобудування, машинобудування, кораблебудування, космічну галузь тощо», - зазначив політик.

Відповідаючи на запитання радіослухачів стосовно рецептів виходу з кризи, Сергій Бичков наголосив на першочергової необхідності приходу до влади успішних менеджерів, які не словами, а діями на практиці довели свою ефективність.

«Теперішня влада катастрофічно втрачає рейтинг, завдяки чому у держави падають міжнародні рейтинги. А корпоративний рейтинг не може бути вищим за державний, відповідно падає інвестиційна привабливість країни. Як бачимо, неефективне керівництво державою за «ефектом доміно» може довести державу до дефолту не лише у кризовий період. В Україні управлінські якості політичного менеджменту знаходяться на низькому рівні. Це наочно демонструє приклад управління лісовим господарством. В Україні воно дотаційне, не приносить жодного прибутку, у той час, як у Литві лісова галузь приносить 1,5 мільярди доларів на рік», - резюмував Сергій Бичков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...