App Store Google Play

"Дніпряни" приносять удачу

27.04.2009 14:05

Голова Дніпропетровської обласної організації «Дніпряни», народний депутат України останніх кількох скликань Сергій Бичков привітав ФК «Нікополь» з першою перемогою у місцевому чемпіонаті над марганецьким «Шахтарем». У непростому матчі першого туру «городяни» здобули переконливу перемогу з рахунком 2:0.

«ФК «Нікополь» зробив перший важливий крок на шляху до обласного чемпіонства, і я переконаний, що цю високу планку триматиме кожний учасник команди», - говорить Сергій Бичков. Політик побажав футболістам і надалі тішити вболівальників своєю грою.

Сергій Бичков підкреслив значну роль обласних чемпіонатів, що стають стартовими майданчиками для зростання як українських клубів, так і футболістів, які у майбутньому представлятимуть Україну на змаганнях високого рівня.

На його думку, український футбол довів, що він здатен конкурувати не лише у регіональному масштабі, але і у світовому, а успіхи українських футболістів стали потужним каталізатором у формуванні національного патріотизму наших співвітчизників.

Ще кілька тижнів тому участь футбольного клубу "Нікополь" у обласному чемпіонаті була під сумнівом. Причиною стали фінансові складнощі - економічна криза торкнулася не лише економічної та соціальної сфер життя суспільства, але також і спортивної.

На допомогу команді прийшов Сергій Бичков, який, як відомо, є палким прихильником футболу. Він радо відгукнувся на пропозицію президента міської спортивної громадської організації "Федерація Футболу Нікополя", президента ФК "Нікополь" Дмитра Бичкова допомогти клубові, який вже встиг завоювати серця багатьох шанувальників. Відтепер футболки «городян» прикрашає напис «Дніпряни». І вже перша гра в новій екіпіровці стала для нікопольчан вдалою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...