App Store Google Play

В Дніпропетровську відбудеться Марш свободи

26.04.2009 13:12
В суботу, 2 травня, в Дніпропетровську, і ще чотирьох українських містах відбудеться Марш Свободи за реформи в державній політиці щодо алкоголю, тютюну і інших наркотиків.

Організатором акції виступило об'єднання громадських ініціатив Об'єктивна реальність. Акція пройде в Дніпропетровську, Києві, Тернополі, Сімферополі і Кам'янці-подільському, повідомляє Кореспондент. В Одесі мітинг запланований на 9 травня.

Серед вимог маршу головною залишається теза про подолання наркокорупцій в силових структурах і врегулювання законодавства щодо незаконного обігу наркотиків.

Якщо два роки поспіль учасники акції виступали за зменшення доступності алкоголю і тютюну, зокрема, за допомогою підвищення акцизів, то цього року частина додаткових засобів, які бюджет одержить після підвищення акцизів, учасники акції пропонують витратити на фундаментальні соціологічні і медичні дослідження.

"Держава і уряд повинні мати уявлення про реальну кількість споживачів психоактивних речовин, як легальних, так і нелегальних", - йде мова в зверненні організаторів маршу.

Як переконані організатори, без результатів такого моніторингу неможливі ні дієві реформи, ні усвідомлення масштабів проблеми, з якою українському суспільству потрібно боротися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...