App Store Google Play

В Дніпропетровську відбудеться Марш свободи

26.04.2009 13:12
В суботу, 2 травня, в Дніпропетровську, і ще чотирьох українських містах відбудеться Марш Свободи за реформи в державній політиці щодо алкоголю, тютюну і інших наркотиків.

Організатором акції виступило об'єднання громадських ініціатив Об'єктивна реальність. Акція пройде в Дніпропетровську, Києві, Тернополі, Сімферополі і Кам'янці-подільському, повідомляє Кореспондент. В Одесі мітинг запланований на 9 травня.

Серед вимог маршу головною залишається теза про подолання наркокорупцій в силових структурах і врегулювання законодавства щодо незаконного обігу наркотиків.

Якщо два роки поспіль учасники акції виступали за зменшення доступності алкоголю і тютюну, зокрема, за допомогою підвищення акцизів, то цього року частина додаткових засобів, які бюджет одержить після підвищення акцизів, учасники акції пропонують витратити на фундаментальні соціологічні і медичні дослідження.

"Держава і уряд повинні мати уявлення про реальну кількість споживачів психоактивних речовин, як легальних, так і нелегальних", - йде мова в зверненні організаторів маршу.

Як переконані організатори, без результатів такого моніторингу неможливі ні дієві реформи, ні усвідомлення масштабів проблеми, з якою українському суспільству потрібно боротися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...