App Store Google Play

На Дніпропетровщині тимчасово призупинено роботу 30 атракціонів

24.04.2009 19:25
Територіальним управлінням Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області з початку квітня 2009 року відповідно до плану роботи проводяться цільові перевірки готовності підприємств, суб`єктів господарської діяльності та фізичних осіб до безпечної експлуатації пересувних та стаціонарних атракціонів у весняно-літній період. Як повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції в ІА «Новий міст» в.о. начальника Дніпропетровської державної інспекції промислової безпеки та охорони праці у будівництві, енергетиці, об`єктах котлонагляду та підйомних споруд Андрій Воловицький, на сьогодні тимчасово призупинено роботу 30 атракціонів, розташованих у парках Дніпропетровщини.

«Зокрема, 5 механічних атракціонів, розташованих ще за радянських часів на території парку ім. Лазаря Глоби у Дніпропетровську і які є власністю парку, готуються списати, оскільки технічний огляд не проведено і, за словами директора парку, експлуатуватись вони не будуть, - заявив Андрій Воловицький. - Інші ж атракціони у цьому парку експлуатуються приватними підприємствами. При обстеженні на декількох конструкціях виявлено технічні порушення, а роботу славнозвісного атракціону «Марс» взагалі заборонено через відсутність технічного посвідчення та експертного висновку на безпечну експлуатацію, до адміністративної відповідальності притягнуто 3 осіб. Не пройшов технічний огляд і атракціон «Шторм».

Щодо парку ім.Шевченка, то тут побоювання викликає атракціон «Ромашка». За словами Андрія Воловицького, гідросистема атракціону не забезпечена манометром, а пульт керування згідно з результатами техогляду не забезпечено ключмаркою.

Небезпечна ситуація склалась в КП «Лівобережний парк» в Дніпродзержинську. Численні дефекти має «Колесо огляду», який довгий час не експлуатується. Серед дефектів - пошкодження та відсутність приладів та пристроїв безпеки, гальм, лебідок, приводів механізмів, електрообладнання, а також корозійні пошкодження та деформації несучих металевих конструкцій. В такому стані навіть непрацюючий атракціон становить реальну загрозу для здоров`я та життя працівників та відвідувачів парку. Для вирішення питання демонтажу атракціону направлено інформацію до управління комунального господарства Дніпродзержинська.

Як зазначив Андрій Воловицький, особлива увага приділяється і пересувним атракціонам, так званим «Лунапаркам», що з початком сезону розпочинають активну гастрольну діяльність містами України.

Андрій Воловицький також наголосив, що обстеження атракціонів триватимуть до кінця травня 2009 року. Торік, під час аналогічних перевірок інспектори Держгірпромнагляду обстежили на території Дніпропетровської області 71 атракціон, виявили та видали приписи щодо усунення 124 порушень. У 46 випадках експлуатація атракціонів тимчасово призупинялась, до адміністративної відповідальності було притягнуто 11 посадових осіб підприємств, що експлуатують дану техніку.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...