App Store Google Play

Японці будуть рити землю й порпатися в смітті для Тимошенко

23.04.2009 12:18

Уряд вивчає можливість будівництва метрополітенів в Дніпропетровську і Донецьку за участю японських компаній. Про це заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко 21 квітня в ході зустрічі з представниками японських компаній Sumitomo і Mitsubishi Heavy Industries.

«В ході нашої зустрічі ми обговоримо питання про будівництво метрополітенів за участю японських компаній як мінімум в двох містах - Дніпропетровську і Донецьку. Ми обговоримо в прагматичній площині виконання цих проектів, обговоримо організаційні моделі нашої співпраці. І найголовніше, обговоримо організаційні підходи для реалізації цих проектів», - сказала Тимошенко.

Крім того, прем'єр повідомила, що уряд вивчає можливість будівництва заводів для утилізації сміття за участю японських компаній.

«Сьогодні в Україні, на жаль, абсолютно неефективно переробляються побутові відходи. Вони звалюються на сміттєзвалища, а реальної і ефективної переробки, яка б була екологічно чистою, не існує. Заводи, які спалюють побутове сміття, екологічно неприпустимі. Тому ми велику увагу приділимо, щоб разом з японськими компаніями знайти можливість, як ефективно переробляти сміття, тому що японські компанії будують такі заводи, і вони одні з найефективніших в світі», - сказала прем'єр.

Тимошенко також наголосила, що на даний момент в Україні щорічно утворюється твердих побутових відходів приблизно 23,5 млн куб. м або майже 6 млн т. Загальний об'єм відходів, які вже накопичилися, приблизно 1 млрд куб. м або 250 млн т, які ховаються на сміттєзвалищах, займаючи 7,5 тис. га землі. «Це найбільша екологічна небезпека України», - сказала прем'єр.

В цілому вона відзначила, що уряд готовий обговорити фінансові питання щодо реалізації проектів з будівництва таких заводів для екологічної утилізації сміття за участю японських компаній, пише РБК-Україна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...