App Store Google Play

Церква закликає дотримуватись правил безпеки на виробництві

23.04.2009 15:13

23 квітня настоятель Преображенського собору отець Ярослав провів у Дніпропетровську поминальний молебень за тими, хто загинув на робочому місці або помер від професійного захворювання. Про це повідомляє прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду.

Захід ініційовано Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві для привернення уваги суспільства до проблеми виробничого травматизму, яка залишається актуальною навіть за умови економічної кризи та зупинки промислових підприємств. Ще однією нагодою для проведення панахиди став Всесвітній день охорони праці, який традиційно відзначається 28 квітня.

Як зауважив настоятель храму, в мирний час йдуть з життя люди працездатного віку, які могли сьогодні разом із усіма живими славити Воскресіння Господнє, але загинули від нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань. Звертаючись до присутніх на молебні, настоятель собору закликав усіх дотримуватись заповідей Божих, дбати про спасіння душі, безпеку рідних, близьких та оточуючих,  дотримуватись правил безпеки на виробництві. А згадуючи загиблих, дбати про їхні душі після їхньої смерті та застерігати усіх живих від необережності на робочому місці.

Вклонитися пам`яті смертельно постраждалих на виробництві зібралися під час молебня родичі загиблих, представники підприємств та організацій Дніпропетровщини, обласної державної адміністрації, територіального управління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області та виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань.

Як повідомила начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області Надія Братко, відповідні поминальні заходи відбудуться у цей день також Павлограді та у інших храмах регіону.

У 2008 році у Дніпропетровській області на виробництві постраждали 1275 чоловік, серед яких 88 наших земляків - загинули. , впродовж 1 кварталу 2009 року на підприємствах регіону при виконанні виробничих обов`язків травмувались 203 працівники, в тому числі 15 робітників загинули.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...
Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...