App Store Google Play

Укрпошта запустила “програму Вінського”

22.04.2009 09:16

2009 рік може увійти в історію разом з міністром транспорту та зв'язку Йосипом Вінським. Сотні залізничних та авіакас залишаться спочатку без кілометрових черг, а потім і без роботи - квитки на потяги й літаки вже продають всі 15 800 відділень Укрпошти.

З 21 квітня, за словами міністра транспорту, запроваджено перший етап роботи системи - продаж авіа та залізничних квитків через відділення Укрпошти у внутрішньому сполученні. Тобто, відучора кожен бажаючий зможе звернутися до будь-якого з 15 тис. 800 поштових відділень Укрпошти і купити квиток.

Міністр наголосив, що ці 15 тис. 800 відділень охоплюють абсолютно всю територію України: 1,5 тис. відділень повністю автоматизовані - з прямим доступом до Інтернету та можливістю напряму придбати квиток; у інших - з можливістю замовити квиток по телефону з абсолютно безкоштовною його доставкою вже наступного дня додому замовнику.

Персонал підготовлено на 100%, відпрацьована технологія продажу квитків - як на автоматизованому, так і не на автоматизованому місці, повідомила генеральний директор Укрпошти Таїсія Замкова. Всі поштові відділення України вже задіяні в цій системі. За три дні - під час роботи системи в тестовому режимі - через відділення Укрпошти в сільській місцевості Київської області продано 78 квитків, - відзначила генеральний директор Укрпошти.

Початок продажу квитків у відділенні Укрпошти - перший впровадження механізму електронного квитка: нині громадяни мають можливість придбати авіа та залізничні квитки (по Україні). Наприкінці місяця стартує і до кінця року триватиме процес підключення автобусних станцій - тобто, можливості продажу квитків в автобусному міжміському сполученні. Продаж квитків за кордон - у міжнародному сполученні - наступний етап системи.

Повна версія автоматичної системи - з можливістю продажу квитків у внутрішньому та міжнародному сполученні через відділення Укрпошти та через Інтернет - буде впроваджена приблизно за 2-3 роки.

Прес-служба Міністерства транспорту та зв`язку України повідомляє, що для зручності споживачів відкрито пряму «гарячу лінію» 8 800 304 00 00: довідка-роз'яснення механізму придбання, оформлення квитка та його оплати через відділення Укрпошти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...