App Store Google Play

У Дніпропетровську позмагаються Солохи та Оксани

22.04.2009 11:50
У п'ятницю, 24 квітня, у Дніпропетровську стартує міське свято "Гоголівські вечорниці на вулиці Гоголя". В програмі свята виступи фольклорних колективів Дніпропетровська, демонстрація козацької вправності, конкурси та, звичайно, жарти і гуморески. Як повідомляє прес-служба міськради, розважатимуть городян театр "КВН ДГУ", заслужені артисти Украхни Тетяна та Андрій Бабичі, Анатолій Дудка та інші.

На дніпропетровців чекає зустріч з тінню Миколи Гоголя та його  героями: Городничим, Бобчинським та Добчинським з "Ревізору", Хомою Брутом з "Вію", Вакулою, Оксаною та Солохою із "Ночі перед Різдвом" та іншими персонажами.

Принагідно міські комунгоспи позмагаються на кращу мітлу для Солохи (участь у конкурсі візьмуть вісім Солох - по одній з кожного району), а місцеві взуттярі - на кращі черевички для примхливої Оксани. Визначать на святі і кращу Оксану - для цього дівчата мусять заспівати та затанцювати.

Після перегляду уривків з творів Гоголя у виконанні місцевих театрів "Верим!", "Коляда" та ДМШ №3 на свято верхи на чорті завітає...ні, не міський голова (який обов'язково братиме учать в урочистостях), а козак Вакула. А якщо носите прізвище одного з гоголівських героїв - приходьте обов'язково - отримаєте сувенір! Крім того, організатори обіцяють нагодувати усіх присутніх варениками та запашним хлібом.

Наприкінці свята, близько 21 години мешканці міста переглянуть уривки з фільмів за творами Миколи Гоголя - "Тарас Бульба", "Вій", "Страшна помста" та "Ревізор". Початок свята о 16.00.

Міським святом «Гоголівські вечорниці на вулиці Гоголя» у місті завершиться святкування 200-річччя від дня народження Миколи Васильовича Гоголя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...