App Store Google Play

У Дніпропетровську позмагаються Солохи та Оксани

22.04.2009 11:50
У п'ятницю, 24 квітня, у Дніпропетровську стартує міське свято "Гоголівські вечорниці на вулиці Гоголя". В програмі свята виступи фольклорних колективів Дніпропетровська, демонстрація козацької вправності, конкурси та, звичайно, жарти і гуморески. Як повідомляє прес-служба міськради, розважатимуть городян театр "КВН ДГУ", заслужені артисти Украхни Тетяна та Андрій Бабичі, Анатолій Дудка та інші.

На дніпропетровців чекає зустріч з тінню Миколи Гоголя та його  героями: Городничим, Бобчинським та Добчинським з "Ревізору", Хомою Брутом з "Вію", Вакулою, Оксаною та Солохою із "Ночі перед Різдвом" та іншими персонажами.

Принагідно міські комунгоспи позмагаються на кращу мітлу для Солохи (участь у конкурсі візьмуть вісім Солох - по одній з кожного району), а місцеві взуттярі - на кращі черевички для примхливої Оксани. Визначать на святі і кращу Оксану - для цього дівчата мусять заспівати та затанцювати.

Після перегляду уривків з творів Гоголя у виконанні місцевих театрів "Верим!", "Коляда" та ДМШ №3 на свято верхи на чорті завітає...ні, не міський голова (який обов'язково братиме учать в урочистостях), а козак Вакула. А якщо носите прізвище одного з гоголівських героїв - приходьте обов'язково - отримаєте сувенір! Крім того, організатори обіцяють нагодувати усіх присутніх варениками та запашним хлібом.

Наприкінці свята, близько 21 години мешканці міста переглянуть уривки з фільмів за творами Миколи Гоголя - "Тарас Бульба", "Вій", "Страшна помста" та "Ревізор". Початок свята о 16.00.

Міським святом «Гоголівські вечорниці на вулиці Гоголя» у місті завершиться святкування 200-річччя від дня народження Миколи Васильовича Гоголя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...