App Store Google Play

Аеропорт на старті

22.04.2009 13:53
Фонд державного майна України розпочав підготовку до продажу державного пакету акцій ВАТ "Дніпроавіа" в розмірі 94,572% статутного фонду та держпакету ВАТ "Національні авіалінії України" в розмірі 100% статутного фонду. Про це повідомляє офіційне видання ФДМУ "Відомості приватизації" від 22 квітня.

Як зазначає видання, дані пакети буде виставлено на приватизаційних конкурсах з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціонів. Фонд держмайна пропонує потенційним покупцям взяти участь у розробці умов продажу пакетів акцій даних підприємств.

Довідка: Управління 100% пакетом акцій «Дніпроавіа» здійснює Фонд держмайна України. Статутний капітал зареєстровано в розмірі 29 млн. 595 тис. 620 грн. До складу ВАТ "АК "Дніпроавіа" входить аеропорт «Дніпропетровськ», що має статус міжнародного. Авіакомпанія має у своєму розпорядженні також парк літаків, інженерно-авіаційну базу, пасажирський аеровокзал, вантажний (складський комплекс), готельний і адміністративний комплекси.

Фонд державного майна України планує виставити в червні на конкурс із відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону 100% акцій (за винятком пільгового продажу) ВАТ «Дніпроавіа».

Готовність аеропорту є обов`язковою умовою для одержання Дніпропетровськом права прийняти матчі Євро-2012 і на сьогодні залишається найпроблемнішим питанням підготовки міста.

ВАТ «Авіакомпанія «Національні авіалінії України» заснована в 1998 році на базі Київського авіапідприємства ДАК "Авіалінії України" шляхом виділення з його складу в самостійну одиницю. В 1999 р. ДАК "Національні авіалінії України" відповідно до наказу ФДМУ перетворено у ВАТ "Національні авіалінії України". Основними напрямками діяльності авіакомпанії є надання послуг із перевезення пасажирів, вантажів на внутрішніх і міжнародних маршрутах, а також аерофотозйомки. З 2001 року авіакомпанія польотів не виконує. 100% акцій ВАТ "Авіакомпанія "Національні авіалінії України" належать ФДМУ. Впродовж 1999-2008 рр. було здійснено декілька спроб виставити на торги контрольний пакет акцій авіакомпанії, але не знайшлося жодного покупця.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...