App Store Google Play

З Лазаренка зняли обвинувачення

21.04.2009 16:30

Колегія суддів 9-го округу штату Каліфорнія (США) 10 квітня у складі трьох осіб, розглянувши апеляційну заяву захисту екс-прем'єр-міністра України Павла Лазаренка переглянула своє попереднє рішення і повністю зняла з нього всі обвинувачення щодо «переміщення вкрадених коштів з використанням електронних переказів».

Про це йдеться в повідомленні, переданому УНІАН Мариною Долгополою, яка є уповноважною від імені американського захисника Лазаренка адвоката Деніса Ріордана.

Як зазначається у повідомленні, "ці зміни до вироку мають надзвичайно принциповий характер з точки зору обсягу та характеру обвинувачень....Особливо, слід підкреслити те, що у США судом повністю закрито всі питання щодо агрофірми «Наукова» (Дніпропетровська область). Всі перерахування коштів, що стосувались агрофірми «Наукова», повністю виключено із обвинувачення. Тобто, всю діяльність агрофірми «Наукова» американським судом визнано правомірною".

За інформацією Марини Долгополої, на сьогодні у США залишаються виключно обвинувачення, що стосуються так званого здирництва у Петра Кириченка, тобто, захист Лазаренка пройшов значний шлях, знявши майже всі обвинувачення, за винятком одного".

"Отже, знято всі, без винятку, інші обвинувачення, а саме: питання, що стосувались діяльності корпорації ЕЄСУ, агрофірми «Наукова», компаній «Пасіфік Модерн Хомс», «Ітера», «Накоста» тощо, а також ті, що стосувались громадян Ю.Тимошенко, О.Дідятковського, А.Міханева, П.Шкудуна, Р.Новаковського та інших", - наголошується в документі.

За словами адвоката, на єдине обвинувачення, що залишається і стосується Петра Кириченка, захистом вже подано касацію до Верховного Суду.

Одночасно захист П.ЛАЗАРЕНКА звернувся до Федерального суду США із заявою про перегляд терміну покарання у зв'язку із зняттям значної частини раніше пред'явлених обвинувачень.

Слухання стосовно перегляду терміну покарання відбудеться у Федеральному суді найближчим часом.

"З огляду на це, у теперішній час немає підстав стверджувати про остаточне судове рішення та визначений термін покарання у США відносно П.ЛАЗАРЕНКА, як про це кілька днів тому помилково заявили деякі ЗМІ", - наголошує М.ДОЛГОПОЛА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...
Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...