App Store Google Play

Павла Лазаренка не випустили

20.04.2009 13:22

Колегія Апеляційного суду 9-го округу США відхилила апеляцію колишнього прем`єр-міністра України Павла Лазаренка. Як передає російська служба Бі-Бі-Сі, це означає, що він, швидше за все, не вийде з федеральної в`язниці ще якийсь час.

Колегія Апеляційного суду 9-го округу США, що складається з трьох членів, опублікувала своє остаточне рішення у справі Лазаренка. У 2006 році суд США присяжних визнав Павла Лазаренка винним за 14 пунктами і засудив його до 9 років позбавлення волі.

Восени 2008 року Апеляційний суд розпорядився, щоб колишньому прем`єр-міністру винесли новий вирок у зв`язку зі зняттям шести звинувачень, в результаті чого він може отримати менший термін.

Після цього Лазаренка, якого до цього було звільнено під заставу в 86 млн. доларів, знову заарештували, і відтоді він перебуває у в`язниці під Сан-Франциско.

У жовтні захисники Лазаренка внесли клопотання про те, щоб його апеляцію розглянув повний склад суду дев'ятого  округу, що налічує 11 членів. Проте тепер вони отримали відмову в зв`язку з тим, що решта вісім членів суду не висловили бажання займатися цією справою.

Як передає Бі-Бі-Сі, за словами адвокатів Павла Лазаренка, у них залишається ще один варіант - клопотання до Верховного суду США про перегляд справи. Експерти, проте, оцінюють шанси захисту як незначні. Річ у тім, що з приблизно 7500 таких прохань, які щороку спрямовуються у вищу судову інстанцію країни, задовольняються від 80 до 150, тобто лише 1-2%.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...