App Store Google Play

Павла Лазаренка не випустили

20.04.2009 13:22

Колегія Апеляційного суду 9-го округу США відхилила апеляцію колишнього прем`єр-міністра України Павла Лазаренка. Як передає російська служба Бі-Бі-Сі, це означає, що він, швидше за все, не вийде з федеральної в`язниці ще якийсь час.

Колегія Апеляційного суду 9-го округу США, що складається з трьох членів, опублікувала своє остаточне рішення у справі Лазаренка. У 2006 році суд США присяжних визнав Павла Лазаренка винним за 14 пунктами і засудив його до 9 років позбавлення волі.

Восени 2008 року Апеляційний суд розпорядився, щоб колишньому прем`єр-міністру винесли новий вирок у зв`язку зі зняттям шести звинувачень, в результаті чого він може отримати менший термін.

Після цього Лазаренка, якого до цього було звільнено під заставу в 86 млн. доларів, знову заарештували, і відтоді він перебуває у в`язниці під Сан-Франциско.

У жовтні захисники Лазаренка внесли клопотання про те, щоб його апеляцію розглянув повний склад суду дев'ятого  округу, що налічує 11 членів. Проте тепер вони отримали відмову в зв`язку з тим, що решта вісім членів суду не висловили бажання займатися цією справою.

Як передає Бі-Бі-Сі, за словами адвокатів Павла Лазаренка, у них залишається ще один варіант - клопотання до Верховного суду США про перегляд справи. Експерти, проте, оцінюють шанси захисту як незначні. Річ у тім, що з приблизно 7500 таких прохань, які щороку спрямовуються у вищу судову інстанцію країни, задовольняються від 80 до 150, тобто лише 1-2%.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...