App Store Google Play

Пластунам – квест, а мешканцям – чисте місто

19.04.2009 15:25

18 квітня за підтримки національної скаутської організації ПЛАСТ у Дніпропетровську відбувся оригінальний захід - тематичний квест «Занедбане місто», головною метою якого було привернути увагу громадян та особисто молоді до проблеми забруднення нашого міста.

Організація ПЛАСТ була заснована у 1911 році трьома студентами: Петром Франко, сином славетного Івана Франка, доктором Олександром Тісовським та Іваном Чмолою за принципом скаутських організацій світу. Проте після революції діяльність ПЛАСТУ була заборонена і тільки у 90-х роках «пластуни» знов заявили про себе.

Цього року активісти ПЛАСТУ проводять серію тематичних квестів. Цей - екологічний, другий за рахунком.

«Це виключно наша ініціатива! - зізнається організатор цього заходу Тетяна Бріцька, активна «пластунка», - Усі ці квести ми проводимо за власний рахунок. Працюємо майже на голому ентузіазмі. Єдине - у цей раз фонд соціальних програм нашого міста «Наш дім Дніпропетровськ» допоміг нам з призами. Щиро дякуємо!»

«У квесті приймає участь дві команди, - пояснила одна з ініціаторів Віра Сикорська, -  Одна з них стартує з площі Островського, друга - з підстанції. Вони рухаються назустріч одна одної, на своєму шляху виконуючи різноманітні зашифровані так звані екологічні завдання та задачки у найбільш забруднених куточках Дніпропетровська, орієнтуючись тільки по фотокарткам. Ми, як координатори, стоїмо на різних точках, видаючи учасникам наступне завдання. Та команда, яка швидше усе виконає, стає переможцем!»

Участь у квесті приймали виключно студенти. Враховуючи той факт, що у більшості своїй молодь не дуже піклується про навколишнє середовище, було трохи дивно але від того не менш приємно спостерігати за тим, як анітрохи не сперечаючись, учасники брали у руки пакети для сміття та прибирали вказане за завданням місце.

Найбільш вразило становище біля колишнього кінотеатру «Експрес». Як виявилось, це улюблене місце перебування бомжів та наркоманів. Дійсно жахлива картина. І, нажаль, це місце - не єдине у Дніпропетровську.

«Ідея прийняти участь у квесті мені здалась цікавою, - посміхається Артем, студент першого курсу Дніпропетровського національного університету, - Анітрохи не жалкую!»

Трохи здивував той факт, що інтерес до участі у заході виявило не дуже багато людей. Учасників було усього десять, по п'ять у кожній команді.

«Інформації було достатньо! Ми давали оголошення з приводу заходу майже усюди! - говорить Тетяна Брицька, - І дуже шкода, що ця проблема залишає байдужими багатьох! Цей квест - не останній! Тож, будемо сподіватись, що усе-таки, колись над екологічним становищем Дніпропетровська серйозно замисляться і нарешті почнуть дієво змінювати його на краще!»

Фоторепортаж про подію

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...