App Store Google Play

Пластуни проти бруду

17.04.2009 09:49

Сьогодні дуже модним є привертати увагу до себе, ао до своєї організації чи то партії не акціями протесту і не концертами, а соціально-корисними заходами. Зокрема, навесні це, природно, є суботники, чисті четверги та інші заходи з екологічних нахилом. За віники беруться усі: від мера Куліченка разом із своїми заступниками та заступницями і до різноманітних дитячих та пенсійних асоціацій та організацій.

Національна скаутська організація ПЛАСТ Запрошує всіх бажаючих взяти участь у тематичному квесті по місту «Занедбане місто», який відбудеться 18 квітня у Дніпропетровську.

Взяти участь у зході зможе будь-хто. Головними умовами є небайдужість та бажання змінити своє місто на краще та спортивна форма одягу.

Всі бажаючі мають змогу зареєструватися сьогодні упродовж дня за телефонами  8 067 2525171 або 8 063 6944221. А зранку 18 квітня квест стартує ві Mс'Donalds на Підстанції. Учасники виконуватимуть певні завдання у найзабрудненіших районах Дніпропетровська.

Метою заходу є привертання уваги на бруд навколо себе: починаючи від бруду в мові і аж до міських звалищ та зруйнованих будівель. Організатори квесту мають надію, що його проведення змкусить городян замислитмсь над цією проблемою та почати боротися з нею.

Участь у цьому соціальному заході є платною - 30 гривень, однак усі кошти до копійки організатори планують витратити на  насадження дерев на житловому масиві Тополя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...