App Store Google Play

Пластуни проти бруду

17.04.2009 09:49

Сьогодні дуже модним є привертати увагу до себе, ао до своєї організації чи то партії не акціями протесту і не концертами, а соціально-корисними заходами. Зокрема, навесні це, природно, є суботники, чисті четверги та інші заходи з екологічних нахилом. За віники беруться усі: від мера Куліченка разом із своїми заступниками та заступницями і до різноманітних дитячих та пенсійних асоціацій та організацій.

Національна скаутська організація ПЛАСТ Запрошує всіх бажаючих взяти участь у тематичному квесті по місту «Занедбане місто», який відбудеться 18 квітня у Дніпропетровську.

Взяти участь у зході зможе будь-хто. Головними умовами є небайдужість та бажання змінити своє місто на краще та спортивна форма одягу.

Всі бажаючі мають змогу зареєструватися сьогодні упродовж дня за телефонами  8 067 2525171 або 8 063 6944221. А зранку 18 квітня квест стартує ві Mс'Donalds на Підстанції. Учасники виконуватимуть певні завдання у найзабрудненіших районах Дніпропетровська.

Метою заходу є привертання уваги на бруд навколо себе: починаючи від бруду в мові і аж до міських звалищ та зруйнованих будівель. Організатори квесту мають надію, що його проведення змкусить городян замислитмсь над цією проблемою та почати боротися з нею.

Участь у цьому соціальному заході є платною - 30 гривень, однак усі кошти до копійки організатори планують витратити на  насадження дерев на житловому масиві Тополя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...