App Store Google Play

Мешканцям Ігрені повернули маршрут

17.04.2009 16:59
Мешканці Самарського району Дніпропетровська мають шанс знову користуватися маршрутним таксі №24. Про це повідомили у Самарській районній раді.

Прямував маршрут від житлового масиву Ігрень до проспекту Гагаріна і задовольняв побажання мешканців вулиці Томської та селища Рибальське. Та з 23 листопада 2007 року, на жаль, його існування призупинилося.

Керівники району звернулися до управління транспорту Дніпропетровської міської ради з проханням відновити роботу цього маршруту, або, з урахуванням побажань мешканців, змінити його напрямок. Зокрема, запропонували нову схему руху: Ігрень - Рибальське, вулиця Томська - Усть - Самарський міст - вулиця Маліновського - центральний міст - вулиця Карла Лібкнехта - вулиця Артема - вулиця Чкалова - вулиця Чернишевського - проспект Гагаріна.

Як повідомила начальник управління транспорту міської ради Ірина Прилипа,розглядається питання про відновлення маршруту та закріплення його за перевізниками.

Окрім того, Самарська райрада звернулася до департаменту транспорту та зв'язку міської ради з проханням розвантажити маршрутні напрямки із житлового масиву Придніпровськ.

На сьогодні район обслуговують 25 автомобільних маршрутів, на яких згідно з тендерними зобов'язаннями повинно працювати 290 мікроавтобусів. Та реально план виходу виконується в середньому на 70-75%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...