App Store Google Play

Мешканцям Ігрені повернули маршрут

17.04.2009 16:59
Мешканці Самарського району Дніпропетровська мають шанс знову користуватися маршрутним таксі №24. Про це повідомили у Самарській районній раді.

Прямував маршрут від житлового масиву Ігрень до проспекту Гагаріна і задовольняв побажання мешканців вулиці Томської та селища Рибальське. Та з 23 листопада 2007 року, на жаль, його існування призупинилося.

Керівники району звернулися до управління транспорту Дніпропетровської міської ради з проханням відновити роботу цього маршруту, або, з урахуванням побажань мешканців, змінити його напрямок. Зокрема, запропонували нову схему руху: Ігрень - Рибальське, вулиця Томська - Усть - Самарський міст - вулиця Маліновського - центральний міст - вулиця Карла Лібкнехта - вулиця Артема - вулиця Чкалова - вулиця Чернишевського - проспект Гагаріна.

Як повідомила начальник управління транспорту міської ради Ірина Прилипа,розглядається питання про відновлення маршруту та закріплення його за перевізниками.

Окрім того, Самарська райрада звернулася до департаменту транспорту та зв'язку міської ради з проханням розвантажити маршрутні напрямки із житлового масиву Придніпровськ.

На сьогодні район обслуговують 25 автомобільних маршрутів, на яких згідно з тендерними зобов'язаннями повинно працювати 290 мікроавтобусів. Та реально план виходу виконується в середньому на 70-75%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...