App Store Google Play

"Дніпромаш" ніхто не захоплюватиме

15.04.2009 13:45
7 квітня 2009 року на сторінках Дніпрограду був опублікований матеріал "Бондар готує рейдерське захоплення "Дніпромашу"?", у якому йшлося про ймовірність рейдерського захоплення Державного підприємства оборонно-промислового комплексу "Дніпровський машинобудівний завод" корпорацією "Веста" за сприяння губернатора Дніпропетровщини Віктора Бондаря. Даний матеріал  був підготовлений на основі повідомлення, яке напередодні надійшло на адресу нашого ресуру від начебто колективу заводу.

Днями до редакції Дніпрограду звернулися виконуючий обов'язки генерального директора ВАТ "ДМЗ" Микола Тополь та заступник генерального директора ЗАТ "Веста-Дніпро" Євген Горбунов. Вони спростували наведену у матеріалі інформацію та повідомили, що жодного захоплення "Дніпромашу", тим більше із застосуванням рейдерських методів, не відбувається і не планується, тож викладені у листі факти є недостовірними.

Нижче наводимо офіційний лист, що надійшов від представників обох підприємств на ім'я головного редактора "Дніпрограду":

№3300/33-7 від 15.04.09

Шановний Тімур Анатолльовичу!

У звязку з публікацією Вашим Інтернет-виданням повідомлення "Бондар готує рейдерське захоплення Дніпромашу?", просимо Вас опублікувати нижче приведену інформацію як спростування.

Дніпроград 07.04.09 р. публікував повідомлення про непросту ситуацію, що склалася навколо Дніпровського машинобудівного заводу. Комисія у склади Виконуючого Обов'язкі Генерального Директора ДМЗ пана Тополя М.І., Замісника Генерального Директора з питань права ЗАО «Веста-Днепр» пана Горбунова Є.А. та Керівника інформаційно-аналітичного Управління ЗАО «Веста-Днепр» пана Задонцева В.А. розглянули матеріали цього повідомлення и вважають, що факти, викладені в публікації є надуманими і такими, що не відповідають дійсності.  Комісією ухвалено рішення представити увазі громадськості правдиві факти щодо діяльністі Дніпровського машинобудівного заводу і його взаємин з корпорацією «Веста»

З перших днів незалежності України  ВАТ ДМЗ увійшов в стан 100% конверсії з переходом на створення і виробництво  телекомунікаційних систем зв'язку і обладнання для них. Таке завдання перед  ДМЗ було поставлене Президентом України та Урядом. З метою вирішення цього завдання Указом Президента від 16.XI.1995 року №1056/95, на базі конверсійного виробничого об'єднання „Дніпровський машинобудівний завод" було створено Державну акціонерну холдингову компанію „Дніпровський машинобудівний завод"(ДХК ДМЗ) до якої увійшли  два підприємства - головний завод  цього об'єднання «Дніпровський машинобудівний завод» та конструкторське бюро «Дніпровське» .

Дніпровський машинобудівний завод в даний час опинився в досить складному фінансовому стані. Незважаючи на усі застосовані організаційні заходи замовлень на продукцію основного профілю виробництва - цифрові електронні телефонні станції не укладено. Причини пов'язані як з кризовими процесами в Україні так і в площині невиконання ряду урядових рішень щодо застосування обладнання виробництва ДМЗ на мережах зв'язку.

Що стосується колишнього Генерального Директора Фількіна М.П., то він пішов на пенсію, бо досягнув пенсійного віку, за станом здоров'я. Це - його особисте рішення.

Стосовно взаємовідносин ДМЗ з корпорацією «Веста». Ці два господарських суб'єкта є самостійними юридичними особами - давнішніми партнерами. У свій час вони стали засновниками підприємства «Веста- Дніпро». Веста» відремонтувала і реконструювала виробничі приміщення, виконавши великий обсяг робіт, забезпечило енергопостачання, побудувало нову котельню, спорудило під'їзні шляхи, і т.д., створило нові робочі місця, у тому числі і для працівників ДМЗ. Створення порядка тисячі робочих місць дозволило, нехай частково, але все таки вирішити проблему зайнятості Це є взаємно вигідний проект  за масштабами значного технологічного рівня для економіки Дніпропетровщини і України. І на даний час стосунки обох підприємств розвиваються на взаємно вигідній основі і ніяк в руслі рейдерського захоплення чи поглинання. Ведуться перемовини стосовно подальшого створення нових  і розширення на ДМЗ діючих виробництв на вільних і довгий час не використовуваних площах вже з допомогою  корпорації Веста, яка на даний час має потужний фінансовий і інтелектуально виробничий потенціал, що дуже важливо в даний кризовий момент.

16 квітня на ДМЗ відбудуться планові щорічні загальні збори акціонерів, на яких держава, яка представлена Фондом держмайна країни, трудовий колектив і інші акціонери вирішуватимуть  подальшу долю підприємства. Є всі підстави вважати, що буде зроблено правильний вибір.

З повагою

И.о. Генерального Директора ОАО ДМЗ Тополь М.І.

Заступник Генерального Директора ЗАО "Веста-Днепр" Горбунов Є.А.

Теги: ДМЗ, рейдери

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...