App Store Google Play

Томенко навів Дніпропетровськ як сумний приклад

14.04.2009 15:37

Микола Томенко підготував депутатський запит до Голови Рахункової палати та Генерального прокурора з проханням здійснити перевірку ефективності використання коштів Державного бюджету України, передбачених на спорудження Меморіального комплексу пам'яті жертв голодомору в Україні. Про це повідомляє прес-служба політика.

Нагадаємо, 22 листопада 2008 до 75-ї річниці Голодомору 1932-1933 років в парку Слави (м.Київ) відкрито Меморіальний комплекс пам'яті жертв голодомору в Україні «Свіча пам'яті». Фінансування будівництва вказаного Меморіального комплексу здійснювалося коштами Державного бюджету. Згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік», на спорудження Меморіалу було передбачено та виділено близько 133 млн. грн.

Заступник Голови ВР повідомив, що на даний момент Меморіальний комплекс, як свідчить розміщене біля нього оголошення, знову «закритий до 1 травня 2009 р. для оновлення експозиції». Проте, з фотографій, що неодноразово розміщувалися в численних засобах масової інформації, чітко видно, що, наприклад, стан тротуарного покриття після зимового періоду потребує значного ремонту.

«Якщо взяти до уваги, що з моменту урочистого відкриття комплексу пройшло всього чотири місяці, дані факти наводять на думку про можливе нецільове та неефективне використання коштів, виділених на спорудження Меморіального комплексу та допущені у зв'язку з цим зловживання», - сказав М.Томенко.

Микола Томенко також направив звернення Міністру внутрішніх справ з проханням перевірити правдивість інформації про залучення до будівництва Меморіального комплексу іноземних громадян з країн Азії, більшість з яких і нині нелегально перебувають на території України.

Томенко нагадав, що, на жаль, в Україні вже є сумний приклад Дніпропетровська, де обласна прокуратура порушила кримінальну справу проти чиновників Дніпропетровської районної держадміністрації за фактом розкрадання бюджетних коштів під час спорудження пам'ятника жертвам Голодомору та політичних репресій на 9 км Запорізького шосе у Дніпропетровську.

«За нецільове використання бюджетних коштів чиновники повинні нести відповідальність. Тим більше, коли йдеться про вшанування пам'яті жертв Голодомору», - наголосив Микола Томенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...