App Store Google Play

В Дніпродзержинську з’ясовували, що, де і коли?

13.04.2009 22:52

Дніпропетровська обласна асоціація клубів інтелектуальних ігор провела у Вербну неділю в Дніпродзержинську другий етап першості області з популярної інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» До ліцею сучасних інформаційних технологій №2 з'їхалися 16 кращих команд з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу та Павлограда.

Команди, що ще з першого етапу заявили серйозність своїх намірів у боротьбі за першість - дніпропетровські «Слов'яни» та «Примати» і на другому етапі були серед кращих, зберігши лідируючі позиції у загальному заліку. На разі лідерів розділяє лише 1 очко - 66 у «Приматів», проти 65 у «Слов'ян».

Перемогу ж на звітному етапі святкували двоє інших представників обласного центру - команди «Стірол» та «P.S.», що дали по 39 вірних відповідей на 60 питань, які прозвучали. По закінченні турніру Дніпроград взяв флеш-інтерв'ю у капітанів команд-переможців.

Сергій Приходченко, капітан «P.S.»:

- Турнір було проведено дуже добре: організація процесу ігри була настільки гарною, що її було непомітно, тобто можна було зосередитись лише на грі та показати гарні результати. Нічого поганого я не помітив.

- На першому етапі Ваша команда не показала гідного результату. Сьогоднішня перемога - закономірність чи випадковість?

- Не закономірність, але і не випадковість, скоріш - прогрес, та повна віддача грі. Грі на гарні питання та в гарних умовах. А ще й коли вся команда в доброму гуморі, то це зовсім добре, бо гарний настрій завжди дарує перемогу, чого і вам бажаю!

Олександр Чижов, капітан «Стірола»:

- Сьогодні Ваша команда показала кращий результат і суттєво скоротила відставання від лідерів. Розраховуєте на загальну перемогу в турнірі?

- Звичайно, розраховуємо. В нас є ще джокер у рукаві. На останній етап повернеться з Америки наш гравець і вже вп'ятьох, сподіваюсь, ми здобудемо перемогу.

- Як розцінюєте власну гру й етап загалом?

- Етап був найкращий з усіх, в яких я брав участь. Дякую організаторам. Зіграв добре, але міг ще краще. Декілька раз не виклав на стіл вірні версії. Добре грала вся команда.

Нагадаємо, що чемпіонат області з «Що? Де? Коли?» проводиться у три етапи і загальні результати цього змагання будуть оголошені після третього етапу, який заплановано провести 17 травня у Дніпропетровську. П'ять кращих команд представлятимуть Дніпропетровську область на Чемпіонаті України.

Довідка. Спортивна інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» - масова версія телевізійної гри. За її правилами, всі команди-учасниці, в складі яких до 6 осіб певної вікової категорії, одночасно відповідають на низку питань, які ставить ведучий. Відповіді записуються на карточках і здаються журі, після чого оголошується вірна відповідь. Переможцем визнається команда, яка дала більше вірних відповідей. На сьогодні першість області та України з «Що? Де? Коли?» розігрується у трьох вікових категоріях: юнацька (до 17 років), молодіжна (до 23 років) та загальний залік (без обмеження віку).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...