App Store Google Play

В Дніпродзержинську з’ясовували, що, де і коли?

13.04.2009 22:52

Дніпропетровська обласна асоціація клубів інтелектуальних ігор провела у Вербну неділю в Дніпродзержинську другий етап першості області з популярної інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» До ліцею сучасних інформаційних технологій №2 з'їхалися 16 кращих команд з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу та Павлограда.

Команди, що ще з першого етапу заявили серйозність своїх намірів у боротьбі за першість - дніпропетровські «Слов'яни» та «Примати» і на другому етапі були серед кращих, зберігши лідируючі позиції у загальному заліку. На разі лідерів розділяє лише 1 очко - 66 у «Приматів», проти 65 у «Слов'ян».

Перемогу ж на звітному етапі святкували двоє інших представників обласного центру - команди «Стірол» та «P.S.», що дали по 39 вірних відповідей на 60 питань, які прозвучали. По закінченні турніру Дніпроград взяв флеш-інтерв'ю у капітанів команд-переможців.

Сергій Приходченко, капітан «P.S.»:

- Турнір було проведено дуже добре: організація процесу ігри була настільки гарною, що її було непомітно, тобто можна було зосередитись лише на грі та показати гарні результати. Нічого поганого я не помітив.

- На першому етапі Ваша команда не показала гідного результату. Сьогоднішня перемога - закономірність чи випадковість?

- Не закономірність, але і не випадковість, скоріш - прогрес, та повна віддача грі. Грі на гарні питання та в гарних умовах. А ще й коли вся команда в доброму гуморі, то це зовсім добре, бо гарний настрій завжди дарує перемогу, чого і вам бажаю!

Олександр Чижов, капітан «Стірола»:

- Сьогодні Ваша команда показала кращий результат і суттєво скоротила відставання від лідерів. Розраховуєте на загальну перемогу в турнірі?

- Звичайно, розраховуємо. В нас є ще джокер у рукаві. На останній етап повернеться з Америки наш гравець і вже вп'ятьох, сподіваюсь, ми здобудемо перемогу.

- Як розцінюєте власну гру й етап загалом?

- Етап був найкращий з усіх, в яких я брав участь. Дякую організаторам. Зіграв добре, але міг ще краще. Декілька раз не виклав на стіл вірні версії. Добре грала вся команда.

Нагадаємо, що чемпіонат області з «Що? Де? Коли?» проводиться у три етапи і загальні результати цього змагання будуть оголошені після третього етапу, який заплановано провести 17 травня у Дніпропетровську. П'ять кращих команд представлятимуть Дніпропетровську область на Чемпіонаті України.

Довідка. Спортивна інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» - масова версія телевізійної гри. За її правилами, всі команди-учасниці, в складі яких до 6 осіб певної вікової категорії, одночасно відповідають на низку питань, які ставить ведучий. Відповіді записуються на карточках і здаються журі, після чого оголошується вірна відповідь. Переможцем визнається команда, яка дала більше вірних відповідей. На сьогодні першість області та України з «Що? Де? Коли?» розігрується у трьох вікових категоріях: юнацька (до 17 років), молодіжна (до 23 років) та загальний залік (без обмеження віку).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Аэропорт «Днепр», который международный, мы видели. У меня есть знакомый со странной привычкой. Он ездит туда пить кофе. На мои расспросы он отвечает: «Это – заповедник девянос...
Максим Мірошниченко

Як Січеславська покроїла голови

За час кампанії Громадська підтримка СічеславськаТАК особисто мені дуже сподобалося кроїти голови. І собі і іншим людям:1) Почалося із моєї голови, бо, чесно кажучи, я був шокований тим, що...
24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...