App Store Google Play

Президент відзначив аерокосмічний Дніпропетровськ

13.04.2009 09:33

12 квітня - чи не єдиний день на рік, коли укази Президента про відзнаки та нагородження чи не в кожному рядку містять в графі "місце проживання" назву нашого рідного міста. От і цього разу до Дня працівників ракетно-космічної галузі України Віктор Ющенко відзначив одразу два з половиною десятки наших земляків.

Найвищого визнання, як і слід було очікувати, заслужив генеральний конструктор та генеральний директор державного підприємства "Конструкторське бюро  "Південне" імені М.К. Янгеля" Станіслав Миколайович Конюхов - його нагороджено орденом Ярослава Мудрого V ступеня. Ордени "За заслуги" вручено трьом заступникам генерального конструктора того ж підприємства: головному економісту Євгену Віталійовичу Курячому - другого ступеня, а начальнику комплексу Анатолію Васильовичу Агаркову та Леоніду Михайловичу Усатюку - третього.

Не обійшли нагороди і прекрасну стать: ордени княгині Ольги III ступеня отримали начальник групи ДП "КБ "Південне" Олена Петрівна Велика та заступник директора, начальник управління державного підприємства "Науково-виробниче об'єднання "Павлоградський хімічний завод" Антоніда Григорівна Нечай.

Медаллю "За працю і звитягу" нагороджено трьох працівників ДП "КБ "Південне": І.О. Ємельянову, В.М. Маринця та М.І. Осіннього. Тої ж відзнаки удостоєно й головного еколога НВО "ПХЗ" Т. Ф. Холоденко.

Президент також щедро роздав почесні звання. Так, заслуженим будівельником України став директор державного підприємства "Дніпровський проектний інститут" О.В. Соколов; заслуженим винахідником України - провідний інженер ДП "КБ "Південне" Б.В. Сергійчук, а заслуженим діячем науки й техніки України - учений секретар науково-технічної ради того ж бюро М.М. Слюняєв.

Найбільше 12 квітня стало в місті заслужених машинобудівників України. Це головний інженер проекту державного підприємства "Дніпровський проектний інститут" Є.В. Акімов, заступник директора ДП "Дніпрококс" Н.І. Волошина, головний конструктор і начальник конструкторського бюро КБ "Південне" О.Л. Макаров, начальник відділу того ж КБ В.О. Обухівський, начальник  Дніпропетровського представництва Національного космічного  агентства України О.М. Мороз та заступник начальника цеху ДП ВО "Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова" М.Я. Штокмейстер.

Не меншою є й армія заслужених працівників промисловості України, які отримали відзнаку Президента. Серед них двоє - працівники ДП ВО "Південний машинобудівний завод": начальник бюро О.О. Добродійна та провідний фахівець Я.Л. Тахтерін. Ще двоє представляють Конструкторське бюро  "Південне" імені М.К. Янгеля": начальник відділу М.І. Зарубін та начальник сектору В.І. Мільченко. Така ж кількість заслужених працівників і на ДП НВО "Павлоградський хімічний  завод": збирач виробів В.С. Лебедєв та начальник дільниці В.П. Мулєр.

Не забув Віктор Андрійович і про те, що всі вищезгадані підприємства все ж таки мають на меті виробництво літальних апаратів, тож відзначив і директорові авіатранспортної компанії "Южмашавіа" державного  підприємства "Виробниче об'єднання  Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова" М.В. Марченка - той тепер буде заслуженим працівником транспорту України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...