App Store Google Play

Україна буде в НАТО, як дві неділі разом зійдуться та рак свисне

10.04.2009 10:45
«Ювілейний саміт НАТО без участі України відкладає її євроатлантичні перспективи на невизначений термін», - повідомив в інтерв'ю журналістам народний депутат України останніх кількох скликань, Голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпряни» Сергій Бичков.

За його словами, ще влітку минулого року канцлер Німеччини Ангела Меркель припускала, що Україна стане членом НАТО, а відповідні рішення щодо подальших відносин між Північно-Атлантичним альянсом та Україною прийматимуться на ювілейному саміті цієї організації.

«Але затяжна політична криза в нашій державі, жорстка внутрішня конфронтація поставили членство України в НАТО навіть у віддаленій перспективі під великий знак питання. Нинішня політична еліта взяла на себе зобов'язання втілити у життя зовнішньополітичні пріоритети України, проте не впоралась з цим завданням», - констатував політик.

На думку Сергія Бичкова, якщо вести дискусію на тему, який з векторів зовнішньої політики є найважливішим для України, то передусім необхідно виходити з українських національних інтересів, а не з політичних уподобань.

«Якщо порівняти ВВП Єдиного економічного простору та НАТО, то співвідношення складає 3 до 50 на користь НАТО. Переваги очевидні, але чомусь це досі не може збагнути певна частина українського політикуму», - підкреслив він.

Голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпряни» також наголосив на необхідності кардинального оновлення складу Верховної Ради України.

«Україна потребує серйозної реформи виборчого законодавства. Необхідно відновити мажоритарну систему виборів, відкрити партійні списки. Лише завдяки самому цьому парламент оновиться на 70-80 відсотків. Як результат, до влади прийдуть нові обличчя, які не сприймають владу заради влади, а прагнуть бачити Україну сильною і захищеною державою», - підкреслив він.
Теги: Бичков, НАТО

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...