App Store Google Play

Прем'єр - ліга заборонить порушникам порядку ходити на стадіони

10.04.2009 18:58
8 квітня відбулося засідання Дисциплінарного комітету Прем'єр-Ліги, на якому було прийняте рішення за грубі порушення вболівальниками команд громадського порядку під час матчу 22-го туру Чемпіонату України зобов'язати ФК "Металіст" перерахувати обов'язковий грошовий внесок у сумі 10 000 у.о. у гривневому еквіваленті (за запалення близько ста піротехнічних засобів) та попередити, що у випадку повторення аналогічної ситуації до клубу може бути застосована санкція у вигляді проведення наступного матчу без глядачів. ФК «Дніпро» відбувся меншою сумою - його за запалення семи піротехнічних засобів та масове пошкодження крісел на стадіоні члени дисциплінарного комітету зобов'язали перерахувати обов'язковий грошовий внесок у сумі 3 000 у.о. у гривневому еквіваленті.

Крім того, Прем'єр - ліга звернулася до усіх українських уболівальників з відкритим листом, у якому висловлює своє занепокоєння систематичними порушеннями громадського порядку та правил поведінки на стадіонах.

"Ми прекрасно розуміємо ваше бажання якомога сильніше вболівати за улюблені команди. Ми підтримуємо палкий прояв емоцій на трибунах, але за умови дотримання законів та правил», - йдеться в заяві.

ПЛ звертає увагу на те, що коли уболівальники порушують громадський порядок, то від цього, у першу чергу, страждає клуб, адже через власних фанатів він змушений зазнавати покарань і не лише у вигляді фінансових санкцій. Дисциплінарними правилами ФФУ передбачено позбавляти клуби права проводити матчі у присутності вболівальників або забороняти приймати суперників на своєму стадіоні.

Відтак хуліганськими вчинками фанати шкодять іміджу клубу та українського футболу загалом. "А гарну репутацію, - наголошують автори листа, -  важко заробити і значно складніше зберегти.

Українські клуби успішно виступають у єврокубках, вже влітку Україна прийматиме юнацький чемпіонат Європи, а у 2012 році разом із Польщею проведе фінальну частину континентального чемпіонату найвищого рівня. Керівництво ПЛ побоюється, що на фоні цих успіхів Україна може втратити визнання світових футбольних спільнот.

Крім увіщувань уболівальників, автори листа попередили їх, що тих глядачів, хто порушуватиме громадський порядок, позбавлятимуть права відвідувати будь-який стадіон на період щонайменше двох років.

"Давайте дотримуватися встановлених правил і разом насолоджуватися усіма позитивними проявами, що супроводжують улюблене мільйонами футбольне дійство", - завершують своє звернення автори листа.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...