App Store Google Play

Колега Краснова увійшов до списку найбагатших українців

09.04.2009 11:42

Тижневик «Фокус» опублікував список найзаможніших українців. До нього потрапили і десятеро «синів Дніпропетровщини».

За даними тижневика, світова криза суттєво вдарила по кишені не лише простих громадян, але також і багатіїв - деякі з них втратили понад 90% своїх капіталів орівняно із 2008 роком! Зокрема, Найбільше постраждав від кризи Ігор Гиленко (банк "Надра") - його втрати склали $583,5 млн - тобто 96%! Колега Гиленко  Сергій Лагур втратик $630,7 млн. (95%). 94% свого капіталу розгубив і Володимир Костерин з Транс банку.

Досить легко відбулися в умовах кризи Сергій Тігіпко, группа ТАС - $283,8 млн. (його втрати складають лише 31% порівняно із минулим роком, мер Києва Леонід Чернівецький - вочевидь посада допомогла звести збитки до мінімуму - $344,9 млню, або 35%, та Андрій і Сергій Клюєви, "Укрпідшипник" - втрати $278,2 млн, або 44% від результату 2008 року.

Серед дніпропетровців, які потрапили до рейтингу, троє - новачки. Це співвласник Стрілочного заводу Олег Левін та співвласники ласого для рейдерів комбінату "Придніпровський" - Віктор та Андрій Веретеннікови. Статки першого оцінюють у 37,2 млн. грн. - це 117 місце рейтингу, а "сімейний підряд" Веретеннікових володіє 26,2 мільйонами гривень і посідає почесне 140 місце.

Загалом, наш земляки-багатії "полиняли" на значну копійку: якщо у лютому 2008 року сума статків сімох найбагатших дніпропетровців складала 9,5 мільярдів доларів, то вже у березні 2009 року їх сукупні активи складають трохи більше за 8 мільярдів.

Більше за усіх з "наших" постраждав Віктор Пінчук, який хоча й утримався на другому місці в загальному рейтингу, однак за рік втратив $6 978 млн. Ігор Коломойський та Генадій Боголюбов втратили $2 466 млн. та $2168 млн. відповідно і посідають третє та четверте місця. Ще один "приватовець" - Олексій Мартинов - втратив 969 мільйонів доларів і посідає 23 місце. На 55 місці опинився співвласник групи Rainford Олександр Мартинов недорахувався 180 мільйонів. Статки співвласника "Алефу" Вадима Єрмолаєва поменшали до $73 з гаком мільйонів (76 місце) - за рік він практично збанкрутував - втратив 153,8 мільйони доларів. 115 місце посів директор НПФ "Дніпротехсервіс" Олексій Зінов'єв - прибуток 38,6 млн., втрати - 138,4 млн.

Ну а очолив рейтинг, традиційно, Ринат Ахмєтов - сколупнути його з верхівки списку не змогли навіть суттєві збитки - $ 10 937 млн. Зі своїми 3,7 мільярдами доларів статків він досі залишається найбагатшим українцем.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...