App Store Google Play

5 соток у центрі Дніпропетровська можна придбати за 14 тис. доларів

09.04.2009 17:00
Для того, щоб оформити оренду на невеличку земельну ділянку, приблизно 5 соток, яка знаходиться майже у центрі Дніпропетровська, потрібно почекати 2,5 роки та викласти 14-16 тис. доларів. Такі розрахунки під час сьогоднішнього засідання круглого столу у прес-клубі оприлюднила директор Дніпропетровського центру соціальних досліджень Анна Колохіна.

Зокрема, працівниками центру за допомогою приватного підприємця, який побажав залишитися невідомим, був складений список необхідних документів та заходів для отримання такої земельної ділянки в оренду. У кожному пункті в дужках вказано приблизну неофіційну суму, яка допоможе прискорити вирішення питання.

Наводимо цей список без скорочень:

1. Лист на ім`я міського голови (вільне формулювання) з обґрунтуванням необхідності відведення даної ділянки (вказати приблизний розмір, місцезнаходження). (1000 у.о. для швидшого вирішення)
2. Лист до Державного земельного кадастру для отримання даних (інформація щодо відсутності землевласник) (немає даних)
3. Лист до ГоловАПУ для отримання викопіювання з Генплану розвитку міста. (немає даних)
4. Лист до Земграду для отримання М:500 (для нанесення попередніх варіантів розміщення об`єкту), М:2000, М:10000 (немає даних)
5. Лист власнику земельної ділянки (якщо такий є)
6. Клопотання з обґрунтуванням та документами на ім`я міського голови (потрапляє до постійно діючої комісії з земельних питань для розміщення об`єктів)
7. Обстеження земельної ділянки та узгодження місця розташування:
7.1 Отримання висновку УЗР (300 у.о) (заступник начальника управління Держкомзему Максим Лап шик зауважив, що офіційно вартість отримання висновку становить 30 грн. для фізичних осіб та 80 грн. для юридичних осіб)
7.2 Отримання висновків екологів (800 у.о)
7.3 Отримання висновку ГоловАПУ (немає даних)
7.4 Отримання висновку СЕС (500 у.о)
7.5 Отримання висновку Охорони пам`яток (офіціальний платіж 1000 грн.)
7.6 Отримання висновку Зеленбуду (немає даних)
7.7 Узгодження з ДАІ (50 у.о)
7.8 Узгодження (якщо потрібно) з комунальними службами, що займаються зливними системами та протизсувними заходами, а також з міськелектромережею (кожній організації один платіж, офіціально 500 грн.)
8. Отримання протоколу земельної комісії з висновком (немає даних)
9. ГоловАПУ готує проект рішення виконавчого комітету міськради и міськради про затвердження акту вибору земельної ділянки і узгодження місця розташування об`єкту (100 у.о)
10. Проект рішення затверджується на сесії міськради (акт вибору земельної ділянки) (немає даних)
11. Оформлення договору щодо резервування земельної ділянки між замовником та виконкомом міськради у комітеті земельних відносин (немає даних)
12. Інформування населення
13. Отримання довідки ГоловАПУ про можливість розміщення об`єкту та необхідності розробки Містообгрунтування (немає даних)
14. Розробка Містообгрунтування (проектна організація)
15. Узгодження Містообгрунтування і отримання висновку міськради (останні два пункти: офіційний платіж - 2000 грн. приватній фірмі)
16. Розробка проекту відведення земельної ділянки
16.1 Договір с землевпорядною організацією (офіційно - 1000 грн.)
16.2 Договір з геодезистами (встановлюють межі земельної ділянки і передають
свої дані у відділ контролю якості) (офіційно - 5000 грн. приватній фірмі)
17. Узгодження проекту відведення земельної ділянки:
17.1 Отримання узгодження УЗР (300 у.о)
17.2 Отримання висновків екологів (800 у.о)
17.3 Отримання висновку ГоловАПУ (немає даних)
17.4 Отримання висновку СЕС (500 у.о)
17.5 Отримання висновку Охорони пам`яток (офіціальний платіж 1000 грн.)
17.6 Узгодження з ДАІ (50 у.о)
17.7 Узгодження (якщо потрібно) з комунальними службами, що займаються зливними системами та протизсувними заходами, а також з міськелектромережею (кожній організації один платіж, офіціально 500 грн.)
17.8 Отримання зонального коефіцієнту
18. Узгодження в обласному УЗР
19. Клопотання до міськради про утвердження проекту відводу земельної ділянки (лист на ім`я міського голови)
20. Комітет земельних відносин готує проект рішення виконкому міськради (немає даних)
21. Отримання рішення виконкому міськради (100 у.о)
22. Укладення договору оренди земельної ділянки на період будівництва (виконком міськради, комітет земельних відносин, замовник) (офіційно - 1000 грн.)
23. Державна реєстрація договору оренди земельної ділянки.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...