App Store Google Play

У місті новий головний міліціонер. З місцевих

08.04.2009 08:57

6 квітня, наказом міністра МВС України Юрія Луценко начальником Дніпропетровського міського керування МВС призначений полковник міліції Віктор Сабадаш.

Віктор Васильович після служби в рядах Радянської Армії з червня 1980 служив на різних посадах у МВС. Починав інспектором карного розшуку Бабушкінського району Дніпропетровська.

В 1991 році закінчив Київську вищу школу МВС СРСР.

З 1991 по 1997 року працював в оперативно-розшуковому відділі Дніпропетровського міського Управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 1997 по 1998- начальник Червоногвардійського районного відділу Дніпропетровського міського Управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 1998 по 1999- начальник Управління карного розшуку УМВС України в Дніпропетровській області.

З 1999 по 2004- начальник Бабушкінського районного відділу Дніпропетровського міського управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 2004 р. по 2009 р. - перший заступник начальника Керування, начальник кримінальної міліції Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області.
Віктор Васильович Сабадаш нагороджений багатьма нагородами МВС й уряду України за бездоганну службу в рядах МВС.

Те, що новий начальник міської міліції має великий досвід роботи у карному розшуку й кримінальній міліції, а не у відділі кадрів чи виховної роботи, дає певні надії на те, що з вуличним свавіллям злочинності він упоратися зможе. Начальник обласної міліції генерал Анатолій Науменко саме й порекомендував Сабадашу звернути особливу увагу на підтримання міліцією громадського порядку, оскільки Дніпропетровськ практично лідирує в Україні за рівнем вуличної злочинності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...