App Store Google Play

У місті новий головний міліціонер. З місцевих

08.04.2009 08:57

6 квітня, наказом міністра МВС України Юрія Луценко начальником Дніпропетровського міського керування МВС призначений полковник міліції Віктор Сабадаш.

Віктор Васильович після служби в рядах Радянської Армії з червня 1980 служив на різних посадах у МВС. Починав інспектором карного розшуку Бабушкінського району Дніпропетровська.

В 1991 році закінчив Київську вищу школу МВС СРСР.

З 1991 по 1997 року працював в оперативно-розшуковому відділі Дніпропетровського міського Управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 1997 по 1998- начальник Червоногвардійського районного відділу Дніпропетровського міського Управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 1998 по 1999- начальник Управління карного розшуку УМВС України в Дніпропетровській області.

З 1999 по 2004- начальник Бабушкінського районного відділу Дніпропетровського міського управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 2004 р. по 2009 р. - перший заступник начальника Керування, начальник кримінальної міліції Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області.
Віктор Васильович Сабадаш нагороджений багатьма нагородами МВС й уряду України за бездоганну службу в рядах МВС.

Те, що новий начальник міської міліції має великий досвід роботи у карному розшуку й кримінальній міліції, а не у відділі кадрів чи виховної роботи, дає певні надії на те, що з вуличним свавіллям злочинності він упоратися зможе. Начальник обласної міліції генерал Анатолій Науменко саме й порекомендував Сабадашу звернути особливу увагу на підтримання міліцією громадського порядку, оскільки Дніпропетровськ практично лідирує в Україні за рівнем вуличної злочинності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...
Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...